ארגון השחקנים לכפ"ס: "תעמדו בחוזים שלכם"

זידאן צפוי לעשות את הדרך לנוף הגליל, צלישר יעדיף להישאר

גיל לוין
גיל לוין  05.08.19 - 13:42
תחילת כתבה

תופעת המנודים ממשיכה להכות גלים בקבוצות ליגת העל והפעם - תורה של העולה החדשה, הפועל כפ"ס. כפי שפירסמנו לראשונה, קבוצתו של אופיר חיים לא איפשרה לעומר צלישר, פאדי זידאן וגל פורת להתאמן עם קבוצתם, אך כעת ישנה התפתחות חדשה בנושא: ארגון השחקנים פנה לבעלי הקבוצה, יצחק שום, ודרש ממנו: "תעמוד בחוזים עליהם חתמת".

הצדדים נמצאים בדרך להידברות בנושא, כשבימים הקרובים אמור להימצא פתרון לפחות לאחד השחקנים. פאדי זידאן, ששכרו עומד על כ-300 אלף שקלים ברוטו לעונה, צפוי לעשות את הדרך לנוף הגליל מהלאומית, או בשמה המוכר יותר נצרת עילית, כשכפ"ס תשלם את ההפרש בין מה שייקבל אצל הצפונים לבין מה שמגיע לו בפועל. מוקדם יותר, שום הציע לזידאן פיצוי על סך 40 אלף שקלים כפיצוי בתמורה לעזיבתו, אך כשלא הגיעו לסיכום והשחקן לא הסכים לפיצוי, התערב ארגון השחקנים והצדדים הגיעו לסיכום על עזיבה לנוף הגליל.

באשר לקשר האחורי בין ה-26, עומר צלישר, שמרוויח אצל שום כחצי מיליון שקלים ברוטו לעונה, נראה שהוא יעדיף להישאר במועדון ולהילחם על מקומו ברוטציה.

במועדון רצו לצמצם עלויות וכיוון שצלישר וזידאן מחזיקים בחוזים היקרים ביותר בסגל, בהנהלת המועדון החליטו לחפש שחקנים זולים יותר לאותן העמדות. אותם מנודים כמובן לא זומנו למחנה האימונים של הקבוצה בפולין ובאותו הזמן אפשרו להם להתאמן שלוש פעמים בשבוע בלבד, תחת פיקוחו של מאמן כושר מהנוער. מאז, הקבוצה חזרה מהמחנה, והשלושה עדיין עורכים אימונים מאולתרים בצד.