שיחה קשה בין ניסנוב לדגני, שביקש להשתחרר

בלם הפועל ת"א לא יקבל את השדרוג הכספי. סוכנו מנסה לגשר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.08.19 - 21:53
תחילת כתבה

אחרי שקט מתוח בשבועיים האחרונים בגזרתו של אוראל דגני, היום (שני) הסאגה מול קפטן הפועל ת"א התעוררה שוב, כשבאימון נרשמה שיחה קשה ומלאת אמוציות בין אחד מהבעלים, שרון ניסנוב, לבין דגני. על פי גורמים המעורים במקרה, הבלם יצא נסער מאד מהשיחה ואף אמר כי הוא רוצה להשתחרר, זאת אחרי שנאמר לו ככל הנראה שהוא לא יקבל את השדרוג הכספי בו הוא מעוניין.

סוכנו של דגני, אדם קידן, מנסה כעת להרגיע את הרוחות ולפשר בין הצדדים. כידוע, לשחקן יש חוזה לשלוש שנים נוספות עם שכר של כ-200 אלף דולר לעונה. כבר בתחילת הקיץ הבהיר השחקן להנהלה כי הוא מעוניין בשדרוג כספי ולא - הוא יחפש אופציות אחרות, כשברקע היו כל הזמן דיבורים על כך שהפועל ב"ש עשויה לנסות להביאו.

בחודורוב הבהירו כי לא ימכרו מרצונם את הבלם, שהוא אחד מהנכסים החשובים של המועדון, אלא רק אם קבוצה תפעיל את סעיף השחרור שלו - 400 אלף דולר לקבוצה בארץ ומחצית מהסכום לקבוצה בחו"ל.

כחלק מההיערכות לתחילת הליגה, השופט הבינלאומי אוראל גרינפלד הגיע הערב למצחם חודורוב והעביר הרצאה לצוות המקצועי ולשחקני הקבוצה על שינויי החוקה בכדורגל. המאמן ניסו אביטן אמר: ״מדובר בהרצאה חשובה מאוד, שלטעמי כל קבוצה מקצוענית צריכה לעבור לפני תחילת הליגה. שינויי החוקה משפיעים וישפיעו על המשחק במגוון רבדים ועלינו להיות ערוכים לכך״.