למרות ההרחקה: קורצקי וכהן לא יעמדו לדין

חדשות טובות לרעננה. ביקורת קשה על קוון המשחק, שהטעה את השופט. קצב ובני חתמו

גיל לוין
גיל לוין  07.08.19 - 06:26
תחילת כתבה

העונה אמנם רק בתחילת דרכה, אבל זה כבר פעם שנייה תוך שבוע שהפועל רעננה רותחת על שופטי ליגת העל. זאת לאחר שהמאמן מנחם קורצקי, עוזר המאמן גל כהן וקפטן הקבוצה עדי נמני, הורחקו והקבוצה קופחה במשחק נגד נס ציונה אמש (שבת), שהסתיים בתיקו מאופס.

יש לציין כי הרחקתו של נמני הייתה מוצדקת אחרי כניסה אגרסיבית באילון ירושלמי, אך הרחקתם של צמד המאמנים נעשתה לאחר פנדל שלא נשרק. בקבוצה ביקרו את הקוון, אבירן יחזקאל, שהודיע לבר נתן שהכדור היה בחוץ, זאת על אף שהשופט ראה פנדל.

בדוח המשחק נכתב באשר לקורצקי כי העיר על החלטות השיפוט. בעניינו של גל כהן נכתב כי מנע מנס ציונה לחדש את המשחק. למרות זאת, החדשות הטובות הן שהשניים לא צפויים לעמוד לדין משמעתי על כך.

בינתיים, אף על פי האירועים שהביאו לסיום בטעם מר, מאמן הקבוצה התנחם ביכולת שהציגו שחקניו ובמועדון אף יצאו בתחושות שעם קצת מזל, המשחק יכול היה להיגמר בניצחון מוחץ. המחמאות חולקו לאביחי ידין, יוג'ין אנסה, קייס גאנם ויואב תומר שהטרידו את השער של נס ציונה.

גם מי שעמד בשער של האדומים מהשרון - ניב אנטמן - שמר על רשת נקייה ויקווה לייצר תחרות בריאה לאסף צור הצעיר על אפודת השוער. באשר לצמד שחקני הרכש שרשמו הופעת בכורה אמש, קרלוס ריבס ויאיא קונה, בצוות המקצועי מרגישים שהם עדיין לא מוכנים לליגה וזקוקים לעוד זמן התאקלמות כדי להיכנס לכושר המתאים.

במקביל, רעננה הודיעה על החתמתו של הקשר שגדל במחלקת הנוער, איתי קצב בן ה-19, לחמש שנים, כשבנוסף הוחתם גם גולן בני. השניים מצטרפים לתשעה בוגרי מחלקת הנוער שנמצאים בסגל הקבוצה הבוגרת העונה.