הערכה בהפועל ת"א: דגני ישאר למרות הסכסוך

האדומים מתאוששים מהסערה: "הוא לא מעל המועדון ולא יעמוד למכירה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.08.19 - 08:35

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בוידאו: הראיון של איציק ניסנוב ל"חמש באוויר"

למרות התגובה החריפה שפירסם אמש (שלישי) אוראל דגני, בהפועל ת"א מעריכים כי הקפטן יישאר במועדון וכי יצליחו לגשר על כל הדם הרע שעבר בין הצדדים. גורם במועדון אף נזכר במקרה של אדי גוטליב, שתבע את המועדון פעמיים במהלך השנתיים האחרונות מה שגרם לנתק רציני בין ההנהלה לבין השחקן ואמר: "אין יותר חמור ממה שהיה לנו עם אדי וגם איתו הסתדרנו ויישרנו את ההדורים, אז גם עם דגני יהיה בסדר".

יחד עם זאת, במועדון הבהירו כי שלילת סרט הקפטן מדגני היה צעד לגיטימי ומתבקש בעקבות התקרית בינו לבין שרון ניסנוב ובעיקר בגלל האמירה שלו שהוא רוצה לעזוב. כידוע, הצעד הזה לא הגיע יש מאין. כבר לפני למעלה מחודש פרסמנו כאן שבהפועל שוקלים להדיח את השחקן מתפקיד הקפטן בעקבות הבקשה לשדרוג שכרו. כבר אז בחודורוב לא אהבו את הבקשה ולא היו מרוצים מהתנהלות הבלם, אך מבחינתו של ניסו אביטן ושל הבעלים האירוע ביום שני היה חציית כל גבול.

"לאוראל יש שתי אפשרויות: או שקבוצה תפעיל את סעיף השחרור שלו והוא יעזוב, או שהוא יישאר והוא יתיישר עם המועדון. אין אף שחקן שהוא מעל המועדון", אמרו בהפועל והוסיפו: "מבחינתנו הוא לא למכירה". שרון ניסנוב ניסה אתמול בערב להוריד את הלהבות כשאמר לערוץ הספורט: "אנחנו רוצים שאוראל יישאר". במועדון יודעים כי עזיבה של דגני תהווה פגיעה קשה בסגל הקבוצה, ועל כן מקווים כי למרות הכל הוא ישאר.