חשד: שחקנים מליגת העל נפלו קורבן לתרגיל עוקץ

מאות אלפי שקלים נמשכו במרמה מחשבונות הבנק של שחקנים ממכבי חיפה והפועל ת"א, לפי וואלה ספורט. בינהם דגני, זיקרי, חזיזה, סאן מנחם ואחרים שאמרו: "אנחנו בהלם"

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.08.19 - 14:45

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

פרשת עוקץ בכדורגל הישראלי. וואלה! ספורט מפרסם היום (רביעי) כי מחלקת ההונאה של משטרת תל אביב חוקרת חשד לפיו זויפו פרטיהם של שחקנים מליגת העל, ביניהם ממכבי חיפה והפועל ת"א, והוצאו כספים מחשבונות הבנק שלהם. חלק מהקורבנות למבצע העוקץ הגישו תלונה במשטרה.

ממכבי חיפה מדובר על דולב חזיזה, רז מאיר וסאן מנחם שהיו בין אלו שנפלו קורבן לתרגיל העוקץ. אוראל דגני, ניר לקס, שחר הירש, שי אליאס ורועי זיקרי מהפועל ת"א. יש לציין כי כספם של שחקני חיפה הוחזר להם.

לפי המשטרה, שיטת הפעולה של הנוכלים הייתה הגעה לבנקים השכם בבוקר באמצעות תעודות זהות מזויפות עם נתונים אמיתיים של השחקנים על מנת למשוך כספים בשווי כולל של מאות אלפי ש"ח. שתי פקידות ופקיד בבנקים תושאלו. מצלמות אבטחה נלקחו מסניפי הבנק.

תגובת אחד השחקנים: "אנחנו בהלם. נפלו על הרבה שחקנים ממה שאנחנו מבינים. לקחו הרבה כסף. אנחנו מתעסקים עם משטרה שבחיים לא חשבנו שנגיע לזה. מנסים להירגע ולהתרכז בכדורגל, אבל זה לא פשוט".