בחיפה בונים על שרי: מיועד להנהיג, אחרת תהיה בעיה

הירוקים סומכים על שחקן הרכש ההולנדי שיוביל את הקבוצה. האוהדים ביקשו שיחתום אחרי תשעה באב. דקות המשחק של מקסים פלקושצ'נקו ייפגעו. אולסק עדיין בתמונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.08.19 - 13:05
תחילת כתבה

במכבי חיפה בונים מאוד על טאירון שרי, שסיכם את תנאיו לשנתיים ויחתום אחרי תשעה באב לבקשת אוהדי הקבוצה שהציפו את המועדון בהודעות בנושא. כפי שפורסם בערוץ הספורט, שרי ישתכר כ-400 אלף יורו לעונה בחוזה לשנתיים, לא כולל מענקים. "שרי מיועד להנהיג, אחרת תהיה בעיה".

בואו של שרי יגרום לכך שדקות המשחק של מקסים פלקושצ'נקו יפחתו בצורה משמעותית, כשבקבוצה גם הבהירו כי יצורף קשר אחורי. ג'ורג' מנדז'ק מסרב להפחית מהדרישות הכספיות שלו, ולכן ניקולס אולסק, שמעמדו במכבי נתניה התערער לאחרונה, עדיין בתמונה.  באשר לדקות המשחק, אמרו במועדון בתגובה: "כל השחקנים מקבלים הזדמנות שווה. לא גיל או מחיר יקבע את ההרכב. אנחנו בונים סגל רחב שיסייע לנו ונשתמש בו ככל שניתן בעונה הקרובה".

ברגע שיגיע קשר נוסף, מוחמד אבו פאני יקבל אישור לצאת בהשאלה, כשהפועל חדרה מעוניינת בו. כזכור, האדומים שאלו את הקשר גם בעונה שעברה, במהלכה מכבי חיפה השיבה אותו לסגל. "תהיה תחרות טובה על מי שיפתח בהרכב", אמרו בחיפה.

למרות ביקורות שהשמיעו השחקנים על כמות האימונים ואורכם, מרקו בלבול החליט שבשבוע הבא ייערכו יומיים של שני אימונים, בוקר וערב. בשבת הקרובה תקיים הקבוצה משחק אימון נגד באקה אל גרביה שתאפשר עוד דקות משחק ליאניק ווילדסחוט ושחקנים שממעטים לשחק לאחרונה כמו אבו פאני, יהב גורפינקל, שי בן דוד וגיל יצחק.