ג'אן: "אחראים להשלים את המשימה בישראל"

בבני יהודה הגיבו לעיתונאים האזרים אחרי ה-2:2: "אולי הם האולטרס של נפטצ'י"

תומר לוי
תומר לוי  09.08.19 - 07:08
תחילת כתבה

עם רגשות מעורבים, תחזור היום (שישי) בני יהודה לישראל. חניכיו של יוסי אבוקסיס, שנחשבו לאנדרדוג מובהק לפני שריקת הפתיחה, אמנם הצליחו להבקיע שני שערי חוץ במשחק לא פשוט מול נפטצ'י באקו באזרבייג'אן, אבל גם ספגו פעמיים, אחד מהם שער כואב, שבע דקות בתוספת הזמן. ואת התחושה המעורבת הזאת ניתן לשמוע בקולם של כל אנשי הקבוצה בבוקר שאחרי.

"ברור שמבאס לקבל גול בדקה כזאת", אמר בסיום חלוץ הקבוצה, דור ג'אן. "אבל צריך גם לקחת את הדברים הטובים מהמשחק הזה. הצלחנו להבקיע שני שערי חוץ, והמחצית הראשונה היתה טובה. האחריות היא עלינו להשלים את המשימה כשנגיע לארץ". שחקן נוסף בקבוצה אמר: "אין ספק שקיימת אכזבה, אבל בכל זאת יוסי (אבוקסיס) ידע לפרגן לנו על מחצית ראשונה מצוינת".

כעת הפנים לשבוע הבא, ובבני יהודה לא נותנים לאף אחד לשגות באשליות: המטרה היחידה היא ניצחון מול נפטצ'י במושבה. "בשבוע הבא אנחנו באים בשביל לנצח. שאף אחד לא יחשוב ש-2:2 ייתן לנו איזשהו יתרון", אמר השחקן לקראת הגומלין.

מי שנמצא בספק להתמודדות הגורלית ביום חמישי הקרוב, הוא פז בן ארי. הבלם, בוגר מחלקת הנוער של בני יהודה, שנכנס כמחליף נפצע ביד. הוא נחבש ויערוך צילום, כשתגיע הקבוצה לארץ. בנוסף, בקבוצה הביעו ביקורת על התקשורת באזרבייג'אן, והשאלות שנשאל המאמן, יוסי אבוקסיס, במסיבת העיתונאים שלאחר המשחק. "השאלות לא היו מכבדות. אולי הם האולטראס של הקבוצה, ולקחו קשה את התוצאה", אמר בלגלוג גורם בקבוצה.