שוקרני: "עברתי את אחת החוויות המכוערות בכדורגל"

אחרי דילמוני, גם המנודה שעזב לנוף הגליל תקף: "לא מפתיע שזה קרה בהפועל חיפה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.08.19 - 08:46
תחילת כתבה

אחרי הפוסט הקשה של חן דילמוני בו תקף את הפועל חיפה וטען שהושפל, הגיעה גם הודעה של מנודה נוסף - רועי שוקרני. הקשר, שחתם לפני יומיים בהפועל נוף הגליל, הוציא את אשר על ליבו ולא חסך במילים.

"זה כמעט שבועים שאני חווה את אחת החוויות הכי קשות ומכוערות בכדורגל. לא חלמתי שזה יקרה לי דווקא במועדון שגדלתי בו. אתמול הסיוט נגמר, חתמתי לשנתים בנצרת עילית (נוף הגליל) המועדון הראשון שיצאתי אליו בהשאלה מהפועל חיפה לפני מספר שנים וחזרתי מהדלת הראשית. נשארו והצטרפו אליו אנשים שאוהבים ומעריכים אותי על אמת. גיל ברעם וזה שווה יותר מהכל, תודה".

"יש לי המון מה להגיד, אבל אני באמת רוצה להסתכל על הטוב ולא הרע, מבחינתי הכי קל לירות את מה שיושב עלי, אבל אני בוחר להגיב בדרך ובזמן שלי, ולכבד את כל מי שלא כיבד אותי. הדבר החשוב ביותר מבחינתי כרגע, זה להודות לאוהדים המדהימים של הפועל חיפה שבחרו צד אחד ברור, סימסו התקשרו ודאגו להזכיר שוב כמה המועדון הזה מיוחד בזכותם".

"כואב לי על דבר אחד. רועי שוקרני לא קיבל צאנס אחד אמיתי בהפועל חיפה נקודה. הוא היה מספיק טוב בשביל שזה יקרה. וגם אם מישהו חשב בדרך שלא וזה בסדר, יש דרך להתנהג ולהיות בני אדם. אסור שזה יקרה בשום מועדון בארץ. (לא מפתיע שזה קורה רק כאן)".

שוקרני גדל בהפועל חיפה ושב לשורותיה בעונה שעברה, לאחר שנדד בהפועל קריית שמונה והפועל רעננה. הוא חתם על חוזה לשנתיים, אך כבר בחודש ינואר הושאל להפועל עכו. הקיץ הוא שב למועדון נעוריו, יצא למחנה האימונים ברומניה, לקח חלק פעיל במשחקי ההכנה ואף היה בסגל למשחק נגד מכבי נתניה. למחרת קיבל הודעה כי הוא לא בתוכניות והתאמן בנפרד עם חן דילמוני.