פונסיניו ינחת הלילה, עסקת חדידה תקועה

אחיו של ג'רביניו ינסה להרשים את חדרה. הקשר יגיע מהפועל חיפה?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.08.19 - 09:36

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל חדרה תשחק מחר (שני) בסמי עופר נגד הפועל חיפה ותנסה להשיג ניצחון ראשון בגביע הטוטו. בקבוצה רוצים לסיים במקום השלישי כדי לנסות ולמקסם את הרווחים מהמפעל. בחדרה מרוצים מהשיפור ביכולת במחצית השנייה נגד מכבי נתניה ויש רצון להמשיך במומנטום גם הפעם. הקפטן מנשה זלקה בספק להתמודדות בעקבות מחלה. במועדון ינסו להכשיר את דידייה קוגבנייה שנעדר מהמשחק האחרון.

בגזרת הרכש, הלילה ינחת בישראל שחקן הכנף מחוף השנהב פונסיניו (22) המחזיק ביחוס משפחתי מרשים, מדובר באחיו של כוכב ארסנל ורומא לשעבר, ג'רביניו. הקיצוני ינסה להרשים את גוטמן. שחקן נוסף שיש עמו לאחרונה מגעים הוא קשר הפועל חיפה גיא חדידה. יואב כץ דורש דמי שחרור, נראה כי בחדרה מוכנים לכך, אך במקביל בוחנים אופציות אחרות מה שמעכב את העסקה.

בכל מקרה נראה שהאופציות המועדפות על הצוות המקצועי במרכז המגרש הן מוחמד אבו פאני ועדן קארצב. עד שתמונת המושאלים מהגדולות לא תתבהר, בחדרה לא ימהרו להחתים שחקנים.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה, שגיב סולומון, חגי גולדנברג, ג'ונתן סיסה, ויסאם רבאח, אשרף רבאח, ג'ורג' פוצ'יבה, דניאל סולומון (אלון דרעי), אליאל פרץ, דידייה קוגבנייה (שגיא דרור) ולוסיו מרינאו.