שרי חתם רשמית. "הרבה זמן לא היה פה שחקן כזה"

במכבי חיפה התלהבו מהרכש. שחר לא ישדרג את ההצעה למנדז'ק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.08.19 - 07:00
תחילת כתבה

במכבי חיפה מחכים לבכורה של טיירון שרי. הקשר ההולנדי חתם אתמול (ראשון) רשמית על החוזה, ערך אימון ראשון ובניגוד ליאניק וילדסחוט, השחקנים מבינים שמדובר בחיזוק משמעותי. שרי אמר לאתר הרשמי: "אני מאושר להצטרף למכבי. הייתי פה רק כמה ימים וזה כבר מרגיש לי ולמשפחה שלי כמו בית חדש. החבר'ה והמועדון העניקו לי קבלת פנים חמה ואני כבר לא יכול לחכות באצטדיון המדהים שלנו לאוהדים הירוקים. יאללה מכבי".

"יש לו רגל שמאל שאין לאף אחד בליגה", אמר שחקן בקבוצה, "השליטה והטיפול שלו בכדור זה משהו מיוחד, הרבה זמן לא הגיע לפה כזה שחקן". שרי עשוי לקבל דקות ראשונות בירוק במסגרת גביע הטוטו בסוף השבוע כשבמקביל חיפה ממשיכה בניסיונות החיזוק. המטרה היא בלם וקשר אחורי זרים, במועדון מחפשים שחקנים חופשיים ומאמינים שככל שחלון ההעברות מתקרב לשלבים האחרונים שלו, יהיה פשוט יותר להנחית שחקנים איכותיים במחירים הגיוניים.

ברגע שיגיעו עוד שני שחקנים - שי בן דוד, גיל יצחק וייתכן שגם מוחמד אבו פאני יקבלו אישור לחפש קבוצה חדשה כשלכל השלושה יש הצעות מליגת העל.

בנוגע לג'ורג' מנדז'ק, בחיפה לא מתכוונים לשדרג את ההצעה שהוגשה לו. כמו במקרה מאור בוזגלו, יעקב שחר לא ישדרג הצעות שהוגשו ומרגיש שההצעה האחרונה - בשכר של 400 אלף יורו לעונה בחוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת - היא הוגנת לחלוטין.