בית"ר שוקלת לתבוע את האוהד שפרץ למסע"ת

סכום התביעה המיועד: 300 אלף ש"ח. אזולאי נטש את האימון

תומר לוי
תומר לוי  14.08.19 - 13:56
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים מעלה הילוך במאבק נגד אוהדיה הקיצוניים: היום (רביעי) שלחה הקבוצה מכתב התראה לפני תביעה לאוהד שניסה לפרוץ למסיבת העיתונאים שקיים הבעלים, משה חוגג, עם גיא ישראלי לפני פחות מחודש. הבעלים, בשם המועדון, גם הציב תג מחיר גבוה על ההפרעה, כשסכום התביעה המיועד עומד על כ-300 אלף ש"ח.

ובאשר לכדורגל, בבית"ר מתכוננים לחצי גמר גביע הטוטו, ביום ראשון הקרוב נגד הפועל ב"ש. חלוץ הקבוצה, שלומי אזולאי, חש שוב כאבים במפשעה ולא הצליח להתאמן עם יתר השחקנים. אזולאי בספק למשחק ביום ראשון נגד הפועל באר שבע במסגרת חצי גמר גביע הטוטו.  גם גדי קינדה עבר הליך כירורגי בידו, בעקבות פציעה ממשחק גביע הטוטו נגד נס ציונה.

לעומתו, מקס גרצ'קין חזר לאימונים מלאים אחרי הורדת העומס וצפוי לפתוח בהרכב של רוני לוי, שיעלה בהרכב החזק ביותר מתוך מטרה להעפיל לגמר המפעל. בבית"ר מכרו עד כה כ-2,500 כרטיסים למשחק, אך מאמינים שעד שריקת הפתיחה ימכרו כמות גדולה הרבה יותר של מינויים.

לקראת המשחק, שחקן בקבוצה אמר: "אנחנו רוצים ללכת על כל התארים וזה מתחיל בגביע הטוטו. יש אווירה טובה ורעב גדול במועדון, נעשה הכל כדי להגיע לגמר". בנושא אחר, עידן ורד צפוי לעבור היום בארה"ב את הניתוח בכף רגלו.