כץ עשוי לאשר צירוף שחקן הגנה במקום תמאש

בעלי הפועל חיפה הטיל וטו עד כה. ניקולה גולאן וחורחה קסאדו מועמדים להצטרף. קפילוטו בספק לרעננה, משפתי ישוב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.08.19 - 08:35
תחילת כתבה

הפועל חיפה שבה היום (רביעי) להתאמן לאחר ההפסד להפועל חדרה ביום שני בגביע הטוטו. חיים סילבס יצטרך ככל הנראה להיות זה שייקח על כתפיו את המשימה להרים את המורל, שירד בתקופה האחרונה ולא בגלל היכולת על המגרש.

ביום שבת יפגשו האדומים מהכרמל את הפועל רעננה במשחק האחרון לפני הליגה. הקשר מגינאה ביסאו, פרנסיסקו ג'וניור, צפוי לקבל דקות משמעותיות יותר לאחר ששותף בדקות הסיום בהתמודדות הקודמת של הקבוצה.

בחלק האחורי קיימת למאמן בעיה. ניסו קפילוטו סובל מכאבים בצלעות ונמצא בספק גדול לקרב הדירוג. גל אראל סובל משבר בצלעות והוא בוודאות ייעדר. בנוסף, גיא משפתי חש ברע לפני חדרה, אך צפוי להיות כשיר למשחק ביום שבת.

במקביל, נמשכות השיחות הפנימיות במועדון בנושא הרכש. עד כה הטיל יואב כץ וטו בנוגע לצירוף שחקן הגנה נוסף, זאת למרות שגבריאל תמאש עזב ופינה כסף רב. ההפסד לחדרה ומכת הפציעות שיכולה להתרחש גם בליגה עשויים לגרום לבעלים לשנות את דעתו בנוגע לחיזוק. המגן השמאלי ניקולה גולאן ברשימת הרכש, כמו גם חורחה קאסאדו שיכול לשחק כמגן שמאלי וכבלם.

בנושא אחר, הפועל חדרה הודיעה לסוכנו של גיא חדידה שהיא יורדת מהעסקה לגביו, זאת למרות שהסכימה לשלם מאה אלף ש"ח תמורת חצי מכרטיסו. הקשר שקל לבצע את המעבר, ובהפועל חיפה לא התכוונו לעמוד בדרכו. בפוסט שפרסם אמש ברשתות החברתיות הבהיר כי יעמוד בחוזהו בכרמל.

המועדון גם פרסם את ההודעה הרשמית הבאה: "מועדון כדורגל הפועל התאמה חיפה חתם על הסכם שיתוף פעולה עם מחלקת הנוער והאקדמיה בעוספיה אותה מנהל שחקן הקבוצה מהראן לאלא. במסגרת ההסכם יזכה המועדון בקדימות בקליטת שחקנים מצטיינים בקבוצות מחלקת הנוער".

"זאת השלוחה השנייה של מחלקת הנוער של המועדון לאחר שבמהלך הקיץ נחתם הסכם דומה למתן חסות ושיתוף פעולה עם מחלקת הנוער בכאבול בניהולו של שחקן העבר של הקבוצה שמעון עמר. מנכ"ל המועדון אורן שטרלינג ציין כי הכוונה היא להקים שלוחות נוספות של המועדון בצפון כל זאת כדי להגדיל את מאגר הכשרונות למועדון ולהרחיב את מעגל אוהדים החדשים".