חדרה מחפשת בלם: תירם וירין חסן מועמדים

גם ינון אליהו עשוי להצטרף. בקבוצה מחכים לשחרור גורפינקל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.08.19 - 08:39
תחילת כתבה

הפועל חדרה אמנם השיגה ביום שני את ניצחונה הראשון העונה בגביע הטוטו, 1:2 על הפועל חיפה, אך במועדון מבינים שהסגל זקוק לחיזוק. המאמן אורי גוטמן מעוניין להתחזק בבלם נוסף. לפיכך, ירין חסן, מי ששיחק בעבר במכבי נתניה, יייבחן וינסה להרשים את המאמן החדרתי. הבלם בן ה-25 בעונה החולפת שיחק והרשים בהפועל פתח תקווה מהליגה הלאומית. חסן כבר נבחן בחדרה בעונה שעברה, אך ניסו אביטן החליט שלא לצרפו.

מלבד חסן יש שני מועמדים נוספים לעמדה זו: לאחרונה נעשה ניסיון ממספר גורמים לשדך לחדרה את אקס מכבי נתניה, דודי תירם. הבלם סיים את דרכו באסטרה ג'יורג'יו, תקופה קצרה לאחר שחתם בקבוצה הרומנית, בשל קשיים כלכליים. גם ינון אליהו, ששיחק בעונה שעברה בהפועל עכו, נבחן והרשים את המאמן גוטמן והמנהל המקצועי, אורן גולן, נמצא על הפרק. היה ניסיון להחתימו, אך היו נתגלו פערים במו"מ. לא מן הנמנע כי חדרה תשוב לאופצייה זו.

במועדון ממתינים ליהב גורפינקל ממכבי חיפה שכרגע מסרבת לשחררו. במידה והוא לא ישוחרר, מי שצפוי לתפוס את עמדת המגן השמאלי הוא חגי גולדנברג הוותיק, בדיוק כפי שעשה במדיה של עירוני קרית שמונה.

גולדנברג עצמו התראיין ב"5 באוויר", והתייחס למאמנו החדש: "אורי גוטמן מסתכל עלינו בגובה העיניים, הוא המאמן המודרני עם נגיעות של פעם. אי אפשר לברוח, יש אימונים כיפיים. אי אפשר להבחין שאורי גוטמן הוא לא מנוסה". המגן התייחס לעובדה שנותנים לו לשחק במספר עובדות: "בעברי העובדה ששיחקתי בכמה עמדות זה עשה לי פחות טוב, עכשיו אני חי עם זה. בכל מצב, אני לשירותו של גוטמן".

על המטרות של הקבוצה: "המטרה של חדרה היא ליצור רצף בליגת העל, להישאר בליגה ואז להציג כדורגל טוב. לא מדברים על העונה שעברה. התחלנו את גביע הטוטו פחות טוב, לאט לאט אנחנו מתקדמים. המטרה להתחיל את הליגה ברגל ימין".