קרית שמונה מעוניינת בקארצב או ברסקי

וובה בראון עשוי לעזוב. ריאן: "נקווה שמכבי יהיו עייפים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.08.19 - 08:54
תחילת כתבה

גם אם נהוג לקחת את גביע הטוטו בעירבון מוגבל, בעירוני קרית שמונה בהחלט מעודדים מפתיחת העונה הטובה, ומההעפלה לחצי גמר הטורניר, שם צפויים לפגוש את האלופה מכבי תל אביב. מסאיי דגו שוחח עם השחקנים והצביע על מספר נקודות חיוביות במשחק נגד הפועל כפר סבא, אך ביקש מכולם לא לייחס לכך חשיבות רבה מדי, שכן המשחק הבא יהיה קשה בהרבה.

הקשר, וובה בראון לא היה בסגל למשחק, למרות היעדרותו של אחיו, סמואל. וובה הוא היחיד מבין הקשרים בסגל שלא פתחו בהרכב בגביע הטוטו. כרגע דגו מעדיף על פניו את שי גולן ועומר לקאו. בראון עצמו נמצא בסיטואציה שהוא לא רגיל אליה. הקיץ הוא הסכים לקצץ את חוזהו והאריך אותו בעונה נוספת. לא מן הנמנע כי יבקש לעזוב ולא נראה כי במועדון ימנעו זאת ממנו.

באשר לחיזוק, שרצקי ודגו היו רוצים לראות בקבוצה את אחד משני הקשרים של מכבי ת"א, עדן קארצב או רוסלן ברסקי. בכל מקרה שרצקי מעוניין להביאם בהשאלה עם אופציית רכישה.

קשר הקבוצה, איסמעיל ריאן התייחס לחצי הגמר נגד מכבי תל אביב בתכנית "חמש באוויר": "מאמין שאפשר לנצח, אנחנו עובדים קשה. נקווה שמכבי יחזרו עייפים מאירופה. גביע הטוטו לא אומר שום דבר על הליגה. בליגה הלחצים שונים. אנחנו נראים טוב ונראה בעתיד עוד יותר טוב". כמו כן, ריאן התייחס לחלוץ האירי, קיליאן שרידן שכבש שלושער אדיר: "שרידן הוא שחקן, יש לו קור רוח מול השוער, הוא יודע להוריד כדורים. חלוץ 9 קלאסי".

ריאן היה בסגל גם בעונה שעברה הכלל את לוי גארסיה ועדן שמיר: "בעונה שעברה היה לנו סגל טוב, אבל לא היינו קבוצה. השנה אולי יש שחקנים פחות כשרוניים, אבל כולם משחקים יחד. רואים את זה על המגרש. אנחנו לא צריכים להתעסק בפלייאוף העליון, להתעסק במשחק נגד הקבוצה הכי גדולה בארץ. אנחנו באים לנצח".

על המאמן שלו: "מסאי מאמן מעולה, שקט ומקצוען. השקט והקשיחות רואים את זה על המגרש. כל אחד יודע מה הוא צריך לעשות". הבעלים, איזי שרצקי הגיע באופן לא רגיל למשחק. "מקווים שננצח כדי שאיזי ירצה לבוא למשחקים", הסביר ריאן.

על הקבוצה: "אני מרגיש שאנחנו נראים יותר טוב מהעונה שעברה. אנחנו ממשחק למשחק רואים את השיפור בעמידה, הלחץ שאנחנו עושים והעבודה על המגרש. אנחנו רוצים להפוך את המגרש הביתי למבצר, שקבוצות ידעו מראש שאי אפשר להוציא נקודות".