דגני חזר לאימוני הפועל, לסקאנו עבר את הבדיקות

הבלם הצטרף לחבריו למרות שלא נערכה שיחה עם הבעלים, אך הישארותו מוטלת בספק בקרב אנשי המועדון. צירוף בלם זר נשקל. החלוץ הארגנטינאי יתאמן וייבחן

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  15.08.19 - 09:08
תחילת כתבה

סוף סוף חדשות טובות להפועל ת"א - חואן לסקאנו עבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות. אחרי שאתמול ערך אימון אישי עם מאמן הכושר, עופר דורון, היום (חמישי) הוא כבר יתחיל להתאמן עם הקבוצה ולמעשה יתחיל להיבחן ע"י ניסו אביטן, ואם ירשים יחתום במועדון.

מאמן האדומים רוצה להיות בטוח שהחלוץ הארגנטינאי הוא השחקן שהוא צריך בחוד, לכן הוא יתאמן בימים הקרובים ואף ישחק במשחק הדירוג בגביע הטוטו מול הפועל כפ"ס ביום שני הבא. כפי שזה נראה, רק לאחר המשחק אביטן יקבל את ההחלטה הסופית לגביו. אגב, בחודורב התאכזבו מכך שמשחק הדירוג רק ביום שני, מכיוון שזה משאיר להם פחות ימים להתכונן למחזור הפתיחה מול מכבי נתניה.

בתוך כך, אוראל דגני, שנעדר מהמשחק מול נס ציונה בגביע הטוטו אחרי שטען כי יש לו בחילות והוא לא יכול לשחק, חזר אתמול לאימונים. עד עכשיו לא נרשמה שיחה בין הבלם לבין אחד מאנשי המועדון, שכעסו על ההתנהלות של הבלם. אם בשבוע שעבר במועדון עוד האמינו שהוא ישאר ושיצליחו לגשר על "הדם הרע" שעבר ביניהם, הרי שמאז התקרית ביום שני, במועדון נשמעים גם קולות שמטילים ספק בהישארותו: "נראה איך העניינים יתגלגלו", אמרו בקבוצה.

אביטן עדיין רוצה לסגור קודם כל את נושא החלוץ, אבל ההערכות הן כי הוא יצרף בלם או שניים במקרה שדגני יעזוב. השיחות עם שיר צדק, שקיבל הצעה של כ-140 אלף דולר לעונה כבר לפני כחודש, אמנם לא חודשו, אבל הוא עדיין מועמד רציני, כשגם אפשרות של בלם זר נשקלת. "כל האופציות פתוחות", הסבירו בחודורוב.