הראש בפיינורד: בכר מתכנן הרכב משני מול בית"ר בטדי

מאמן הפועל באר שבע חושב על פלייאוף האירופית. קלטינס יפגוש את האקסית ויוצב כבלם לצד קבהא וביטון. ויטור לא החלים מזעזוע המוח, אך ינסה לחזור לאימונים השבוע

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  18.08.19 - 06:49
תחילת כתבה

כשהיא במצב רוח מרומם מההעפלה לפלייאוף הליגה האירופית, הפועל ב"ש תפגוש הערב (ראשון) את בית"ר ירושלים בחצי גמר גביע הטוטו. אין ספק כי הראש של ברק בכר כבר עסוק בפיינורד, היריבה בפלייאוף, ועל פי ההרכב שתורגל, המאמן יעניק מנוחה ללא מעט שחקנים. מיגל ויטור ימשיך להיעדר בשל זעזוע המח שספג והוא צפוי לחזור להתאמן בהדרגתיות השבוע.

מאמן באר שבע תירגל מערך של שלושה בלמים, מהם מסתמן שרק אחד יהיה טבעי. דוד קלטינס צפוי לפתוח מול מועדון נעוריו ממנו עבר הקיץ. לצדו יוצב מרואן קבהא, ממצטייני הניצחון בליגה האירופית, שיוסט מתפקידו הטבעי בקישור ועמית ביטון, שסיים את המשחק מול נורשפינג עם התכווצות בשריר התאומים. עם זאת, הוא צפוי להיות כשיר. אור דדיה מהנוער תורגל באגף ימין ואורן ביטון בשמאל.

נאור סבג, ג'ימי מרין וראשיר פרקינס, שהצטרך הקיץ לקבוצת הנוער צפויים לפתוח בקישור, כשניב זריהן, כוכב הניצחון מול השבדים יקבל את הקרדיט ב-11 וכן גם חוסה אנחל קאריו שישוב להרכב. אוהד לויטה צפוי לפתוח בין הקורות. חנן ממן, שסבל בתקופה האחרונה מפציעה בקרסול, ככל הנראה ישוב לסגל.

הרכב משוער: אוהד לויטה, אור דידיה, דוד קלטינס, מרואן קבהא, עמית ביטון, אורן ביטון, נאור סבג, ראשיר פרקינס, ג'ימי מרין, ניב זריהן וחוסה אנחל קאריו.