חבלה חמורה ליאניוטיס. לא ישחק ביום שבת

הבדיקה שללה שבר בקרסול לשוער מכבי. 18 אלף מינויים נמכרו

תומר לוי
תומר לוי  19.08.19 - 17:12
תחילת כתבה

צפירת הרגעה במכבי תל אביב. לאחר בדיקה שעבר היום (שני) נשלל החשד לשבר בקרסולו של אנדראס יאניוטיס, שוער הקבוצה, שנפצע אמש ב-0:1 על עירוני ק"ש בחצי גמר גביע הטוטו. היווני שהוחלף כבר בדקה ה-20 סובל מחבלה חמורה ברגלו ולא ישחק במחזור הפתיחה של הליגה ביום שבת מול נס ציונה.

לעומת יאניוטיס, שחר פיבן, שנפצע אף הוא והוחלף, צפוי להיות כשיר לשבת. עם זאת, נראה כי הוא לא יפתח בהרכב, בעוד אנדרה ג'ראלדש, אנריק סבוריט וז'איר אמאדור צפויים לחזור לפתוח בחלק האחורי.

בנושא אחר, המועדון הגיע ל-18 אלף מינויים והשוותה את שיאה של מכבי חיפה. היום נפתחה המכירה לכלל הקהל שכולל את מחזיקי כרטיס Forever.

באופן טבעי, במועדון נשמו לרווחה לאחר העלייה לגמר גביע הטוטו, שכאמור איפשרה קצת לחייך אחרי האכזבה הגדולה באירופה. "היה חשוב מאוד לעצור את הסחף. איביץ' הבהיר שגם גביע הטוטו הוא מטרה, ועברנו את המשוכה הזאת אחרי ימים לא קלים. מעבר לכך, השחקנים המחליפים הראו שיש על מי לסמוך", אמרו במכבי.

בעניין אחר, ההערכה היא כי במכבי יסגרו את עסקת מכירתו של דור פרץ לדינמו מוסקבה בימים הקרובים, והסכום יעמוד על כשלושה מיליון יורו. כפי שפורסם באתר, במידה שפרץ אכן יימכר, אחד המועמדים הבולטים להחליפו הוא ניקו אולסק, קשרה של מכבי נתניה.

בתוך כך, עדן קארצב צפוי לעבור במהלך השבוע בהשאלה לקריית שמונה או להפועל חדרה, בעוד מתן בלטקסה צפוי כבר מחר לעבור לבני יהודה בהשאלה ולעבור בבקרה. החלטות לגבי מתן חוזז ואיילון אלמוג, שהציג יכולת טובה בקריית שמונה, יתקבלו במועד מאוחר יותר. במקביל, לאחר שניתנה האופציה לחידוש המינויים וותיקים, החלה מכירת המינויים לקהל הרחב לקראת פתיחת העונה באיצטדיון בלומפילד המחודש.