בית"ר ירושלים עשויה שלא לצרף שחקן במקום אוחנה

הצהובים שחורים מתקשים לעכל את פציעתו של הקשר, אבל חזרתם הקרבה של עידן ורד וגדי קינדה מרגיעה אותם. חנן ממן וגידי קניוק הוצעו, במועדון מתרכזים בהחתמת בלם זר

תומר לוי
תומר לוי  20.08.19 - 08:22

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים מעכלים את הפציעה של מיכאל אוחנה. יוסי בניון ורוני לוי יקחו כמה ימים לפני שיחליטו איזה שחקן יגיע על חשבונו של הקשר, אם בכלל. לאור החזרה הצפויה של גדי קינדה לכשירות ועידן ורד שיחלים מהניתוח שעבר, סיכוי סביר בהחלט כי לא יצטרף שחקן נוסף.  

בשלב זה, בבית"ר מתרכזים במציאת בלם זר, אופציה שזוכה לעדיפות על פני הבאתו של אוראל דגני מהפועל תל אביב. הבעלים משה חוגג אמר למקורביו: "בשלב הזה לא נביא שחקן במקום אוחנה". בכל אופן, בניון הוא זה שצריך לקבל את ההחלטה האחרונה. כבר אתמול הוצעו לקבוצה שלל שחקנים, ביניהם חנן ממן, גידי קניוק ואחרים, אבל כרגע לא מתעסקים בנושא זה.

אוחנה עצמו יעבור חיזוקים לפני שייכנס לניתוח לאיחוי הרצועה הצולבת. קינדה ושלומי אזולאי צפויים לחזור, כאשר הראשון יפתח על חשבון אוחנה במחזור הפתיחה של הליגה מול אותה הפועל ב"ש. אמש ערך השחקן אימון כמעט מלא.

בשל היעדרותם של אור זהבי המורחק וטל בן חיים הפצוע, לרוני לוי יש כאב ראש לא קטן בכלל לקראת מחזור הפתיחה בכל הנוגע למרכז ההגנה. מסתמן שמי שיהיה צמד הבלמים מול הפועל ב"ש הם אופיר קריאף, שיוסט מהקישור, ואנטואן קונטה.