"העונה האדירה לא תיתן יתרון, נתחיל מאפס"

גלזר התייחס להכנות לקראת העונה: "אוהדי מכבי כבר בטירוף"

תומר לוי
תומר לוי  21.08.19 - 16:19
תחילת כתבה

ההכנה של מכבי ת"א לעונת 2019/20 לא הייתה אידיאלית. את העונה החולפת הם סיימו הרבה לפני שהקבוצות האחרות התחילו להתעורר, אבל את המטרה העיקרית הצהובים פיספו שוב - עלייה לשלב הבתים של אחד המפעלים האירופים. עד שתגיע ההזדמנות הבאה, דן גלזר התראיין היום (רביעי) לאתר הרשמי של המועדון והתייחס לפתיחת העונה.

"יש התרגשות גדולה מאוד", אמר גלזר. "אנחנו מאוד רוצים להצליח העונה וראינו בעונה שעברה שהפתיחה נתנה לנו פוש אדיר להמשך. אנחנו מקווים לעשות את זה בצורה טובה, במיוחד כשאנחנו מקבלים את בלומפילד החדש. זה יתן לנו דחיפה עוד יותר גדולה. אנחנו אמנם לא פותחים את העונה בבית, אבל הבנתי שהאוהדים בטירוף ויבואו בכמויות גדולות גם מול נס ציונה. זה חשוב לנו".

"נכון שאנחנו מגיעים כאלופים, אבל אנחנו יודעים שאנחנו מתחילים את העונה מאפס, עם אפס נקודות כמו כל שאר הקבוצות. זה שעשינו עונה אדירה בשנה שעברה לא נותן לנו שום יתרון. נבוא צנועים. אנחנו רוצים לשמור על התואר אצלנו, להתקדם ממשחק למשחק ולהיות בגישה הזו מההתחלה".

על התחרות בליגה אמר: "הליגה נראית מעניינת מאוד השנה. הרבה קבוצות התחדשו והתחזקו. הצמרת הולכת להיות מאוד מעניינת לדעתי, ומצד שני אני חושב שלא תהיה אף קבוצה שיהיה קל נגדה. לכל הקבוצות יש שחקנים טובים וסגלים טובים ובכל משחק נצטרך לעבוד מאוד קשה כדי לנצח".

מבחינה אישית הוסיף גלזר: "אני רוצה קודם כל להישאר בריא. אחר כך להתקדם ולהמשיך את הפריצה שהיתה לי בעונה שעברה. רוצה להמשיך להיות שחקן משמעותי ודומיננטי במכבי, זה היה החלום שלי תמיד מגיל צעיר. חוץ מזה, אני רוצה גם אנסה לשפר את המספרים שלי".