דודי תירם חתם לשלוש עונות במ.ס. אשדוד

הבלם שעזב את רומניה חזר לישראל. המטרה הבאה: תאי בריבו

גיל לוין
גיל לוין  23.08.19 - 00:12
תחילת כתבה

בשבת תפתח מ.ס אשדוד את עונת 2019/20, בתקווה אחת גדולה – שהיא לא תהיה דומה בשום אופן לזו שקדמה לה. ללא בעיות משמעת, הסתבכות עם החוק, חילופי מאמנים וקרבות הישרדות.

בינתיים, היא כבר מצאה בלם לעונה הקרובה. לאחר חיפושים ארוכים, רוני אוואט ומשה אוחיון מצאו את החיזוק ההגנתי שחיפשו, בדמותו של קפטן מכבי נתניה בעונה החולפת, דודי תירם. הבלם, שהתרשם מהמועדון ומהרכש שנעשה בו, הצטרף וחתם לשלוש עונות בשורותיה של מ.ס אשדוד.

כזכור, מוקדם יותר הקיץ חתם השחקן בקבוצה הרומנית, אסטרה ג'ורג'יו, אך בעקבות בעיות כלכליות במועדון והתנהלות לקויה מולו, עזב. השחקן, שאוחז בדרכון פורטוגלי, המשיך בנסיונות למצוא קבוצה חדשה באירופה, וכאשר נקלע למבוי סתום, החליט להיענות להצעה של ג'קי בן זקן.

יש לציין שאשדוד ככל הנראה תהיה התחנה האחרונה של תירם לעונה, מאחר שחוקי אופ״א לא מאפשרים לשחק משחק רשמי בשלוש קבוצות בעונה אחת, אלא אם זה ה-mls או הליגה השבדית שמשחקות בתאריכים הפוכים מרוב הליגות.

תירם מצטרף ל-12 השחקים שהחתים ג'קי בן זקן הקיץ, ביניהם שגיב יחזקאל, רועי גורדנה, שובל גוזלן, שלומי אזולאי ויעקב בריהון, כשהיד עוד נטויה. כעת, כפי שפורסם בערוץ הספורט, באשדוד פונים לעבר המטרה הבאה - תאי בריבו, עליו כבר נעשתה פנייה למכבי פ"ת.

לערוץ הספורט נודע כי ההצעה שהוגשה מעיר הנמל כוללת מיליון ומאתיים אלף שקלים ותוספת של שחקן תמורת החלוץ בן ה-21, כשאחד המועמדים לעזוב הוא הקשר אוהד רבינוביץ'. נכון לרגע זה, המלאבסים לא שוללים את ההצעה, אבל גם לא ממהרים להיענות לה, כשהם זכו להצעות נוספות מהפועל ת"א, המעוניינת בעסקת השאלה, וכן גם מהפועל חיפה, שהגישה הצעה נמוכה מדי.

במקביל, במועדון ממשיכים בהכנות לקראת מחזור הפתיחה מול הפועל חדרה, כשמצבת הפצועים מצטמצמת. לאחר חזרתם של בנצי מושל, יעקב בריהון ושגיב יחזקאל לסגל, נראה שרועי גורדנה, שסבל מתת פריקה בעצם הבריח, כשיר גם הוא ויעמוד לרשות המאמנים במשחק הפתיחה בנתניה.

במועדון יאלצו להסתדר בתקופה הקרובה ללא שחקן הרכש הגנאי, סמואל אלאבי, שנפצע במחנה האימונים בסלובניה, עבר ניתוח להוצאת המיניסקוס וצפוי להיעדר כשבועיים נוספים. גם טום בן זקן ממשיך להשתקם מהקרע ברצועה הצולבת וצפוי לשוב למגרשים בעוד כחודשיים לכל הפחות.