סילבס לא מסתנוור מהניצחון: "יצאנו בנס"

מאמן הפועל חיפה פירגן לוורמוט על השינוי: "הוא היה נהדר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.08.19 - 09:11
תחילת כתבה

זה היה רחוק מלהיות משכנע, אפילו השער שכבשה היה מקרי לחלוטין, אבל הפועל חיפה פתחה את עונת 2019/20 ברגל ימין אחרי ניצחון חוץ 0:1 על הפועל כפר סבא. עם זאת, גם חיים סילבס יודע שהיכולת הזאת לא תספיק לאורך זמן, במיוחד ההופעה ב-45 הדקות הראשונות.

"סבלנו במחצית הראשונה, הם היו בהתלהבות, איבדנו מיקום ויצאנו בנס", הודה מאמן הפועל חיפה, שהגיב עם פתיחת המחצית השנייה בחילוף כפול - גילי ורמוט ולירן סרדל במקומם של גל אראל, שהחלים מפציעה, וקווין טאפוקו.

"נראינו טוב במחצית השנייה אחרי השינויים - הן בגישה והן פרסונלית", הוסיף סילבס ופירגן לקשר הוותיק: "ורמוט היה נהדר, הוא כוח. אני תמיד חושב עליו, צריך לדעת איך להשתמש בו". מלבד ורמוט שהצטיין, כובש השער, אלי בלילתי, ופרנסיסקו ג'וניור זכו למחמאות. מהראן לאלה ואמרי וולשמן סופסלו.

במחזור הבא תפגוש הפועל חיפה את היריבה העירונית, שגם היא מגיעה אחרי ניצחון דחוק (3:4 על רעננה), לדרבי לוהט . "שתי הקבוצות מגיעות בעמדה טובה. כשאני רואה שיש לי את השחקנים והקהל הזה אני לא חושש משום קבוצה, הפועל חיפה זו קבוצה שיכולה להיות פקטור במשחק הזה ולנצח אותו. אנחנו רוצים להביא תצוגה לקהל שלנו ואני מחכה שזה יקרה", סיכם סילכס.