בהפועל ת"א יודעים: "הסגל בינוני". שמו של רפואה עלה

האדומים מתוסכלים אחרי ה-2:1 למ.ס אשדוד. ניסו אביטן ספג ביקורות והאקס, שהסיר את התביעה נגד המועדון עשוי לחזור לקווים. יאקוב סילבסטר שוב מועמד לחיזוק ההתקפה

תומר לוי
תומר לוי  01.09.19 - 07:01

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הלחץ בהפועל תל אביב הולך וגובר. אם התיקו מול מכבי נתניה התקבל בהבנה, ההפסד אמש (שבת), 2:1 למ.ס. אשדוד, גרם לתחושות קשות במועדון. בשלב זה המאמן ניסו אביטן ממשיך, אבל שמו של קובי רפואה כבר עולה באוויר, במיוחד אחרי שהגיע להסדר והסיר את התביעה נגד המועדון.

אחרי ההפסד, השחקנים שלא שיחקו התבקשו להגיע למתחם חודורוב על מנת לערוך אימון ולא אהבו את זה. מי שלקח את העניין צעד קדימה היה עומר דמארי, שנכנס בדקה ה-70 וטען שהוא לא צריך להתאמן יחד עם חבריו לקבוצה ובסופו של דבר אכן קיבל אישור לך.

גורם במועדון הגיב להפסד: "הקבוצה לא נראית טוב. להפסיד פעמיים לאשדוד בתוך חודש, אתה מבין שהעסק לא עובד. אם לא ננצח את נס ציונה אחרי הפגרה יהיה בלאגן, ואף אחד לא חסין פה". גורם אחר הוסיף: "למרות שהמאמן לא רואה קשר בין גביע הטוטו לליגה, אנחנו דווקא רואים המשכיות. שבעה משחקים רשמיים ללא ניצחון, ולא שיחקנו נגד אריות הליגה עם כל הכבוד".

גם השחקנים לא נשארו אדישים למצב. "הסגל שלנו בינוני, וזה במקרה הטוב. יש פה שחקנים או אחרי השיא, או פוטנציאל לא ממומש. אין שום הברקה מקדימה חוץ מבוזגלו. המצבים הנייחים זה כבר בדיחה, פשוט נאיביות. כל השבוע הזהירו אותנו רק מנייחים וככה זה נראה".

בנוגע לחיזוק, שמו של יאקוב סילבסטר שוב עלה כמועמד להגיע לחזק את החוד. במקביל, בקבוצה ינסו להגיע לקיצוץ מוסכם בחוזהו של אחמד עבאד כדי שיחזור לסגל.