הפועל ת"א הודיעה לקלאודמיר על שחרורו

הברזילאי התבקש לחפש קבוצה. האדומים מעוניינים בפקהארט

תומר לוי
תומר לוי  03.09.19 - 15:00
תחילת כתבה

הפועל תל אביב הודיעה לקלאודמיר פריירה על שחרורו מהקבוצה. במועדון הודיעו לקשר הברזילאי בן ה-35 כי הוא לא נמצא בתוכניות המקצועיות ורשאי לחפש קבוצה חדשה. השחקן שהיה בתקופת מבחן לאחרונה, לא הצליח להרשים את ניסו אביטן בשני משחקי הליגה בהם האדומים הוציאו נקודה אחת בלבד. 

בנושא אחר, הפועל ת"א מעוניינת להחתים את תומאס פקהארט. החלוץ הצ'כי ששיחק בהפועל באר שבע בעונת 2017/18 ולא זוכה לדקות משחק בלאס פלמאס מהליגה הספרדית השנייה, לא מעוניין להגיע בשלב זה, למרות חיזורי המועדון.

בנקודת הזמן הנוכחית קיימים פערים משמעותיים בין הצדדים הנובעים מדמי ההעברה אותם המועדון דורש. על כן, נבחנת אפשרות של השאלה למרות שהשחקן עצמו לא מתלהב לחזור לישראל. במידה והדברים לא יסתדרו, יצטרך ניסו אביטן לבדוק אופציות אחרות.

מועמד נוסף להפועל ת"א הוא סטפן ספירובסקי. ספירובסקי נחת בארץ עם נבחרת צפון מקדוניה, שתשחק בחמישי בטרנר נגד נבחרת ישראל, ובמהלך שהותו בארץ ינסו בהפועל לקדם איתו את המגעים. הקשר בן ה-29 משחק כבר עונה שלישית בפרנצווארוש ההונגרית (שתשתתף העונה בליגה האירופית), ובעברו הופעות בורדאר סקופיה בארצו, וגם בבארו הבולגרית וברבוטניצקי הסרבית. יש לו 27 הופעות במדי הנבחרת ושער אחד.

בתוך כך, הקבוצה חזרה אתמול לאימונים לאחר ההפסד מול מ.ס. אשדוד. מאמן הקבוצה הודיע לשחקנים שיחכה עם ניתוח ההתמודדות עד לחזרת שחקני הקבוצה מפגרת הנבחרת. אחמד עבאד לא מתכוון לבצע קיצוץ גדול בשכרו כדי להישאר במועדון ואי הכללתו באימונים לא תשנה את החלטתו.