סטפן ספירובסקי חתם לשנתיים בהפועל תל אביב

הקשר הצפון-מקדוני, שנכנס כמחליף מול ישראל, עבר את הבדיקות הרפואיות. הוא יצטרף לקבוצה אחרי משחק נבחרתו ביום שני מול לטביה וישמש מחליפו של קלאודמיר פריירה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.09.19 - 12:01
תחילת כתבה

הפועל תל אביב השלימה את הצטרפותו של סטפן ספירובסקי. הקשר הצפון-מקדוני, שנכנס כמחליף בדקה ה-83 ב-1:1 מול נבחרת ישראל, עבר הבוקר (שישי) בהצלחה את הבדיקות הרפואיות וחתם לשנתיים בקבוצה של ניסו אביטן. הוא יצטרף לאימונים אחרי משחק נבחרתו ביום שני מול לטביה.

ספירובסקי, 29, עתיד לשמש מחליפו של קלאודמיר פריירה, שקיבל הודעה כי הוא משוחרר ורשאי לחפש לעצמו קבוצה חדשה. הפועל ראשון לציון מהליגה הלאומית מעוניינת להחתים את הברזילאי, כשגם בהפועל חדרה גיששו לגבי הקשר שמחזיק בחוזה לעונה נוספת בהפועל ת"א.

הקשר הצפון-מקדוני שיחק בשנתיים האחרונות בפרנצווארוש ההונגרית, אליה הוא עדיין שייך. לפני כן, שיחק ארבע עונות בווארדר מהליגה המקדונית. באמתחתו שער אחד בנבחרת ב-28 הופעות בינלאומיות.

בתוך כך, כשבועיים לפני סגירת חלון ההעברות, ישנם סימני שאלה נוספים סביב הסגל של ניסו אביטן, שממשיך לחפש חלוץ זר וקיבל לשם כך תקציב של כ-200 אלף דולר. כפי שפורסם באתר, שמו של תומאש פקהארט עלה כמועמד, אך כרגע נראה שהחלוץ, ששיחק בעבר בהפועל באר שבע וכיום בלאס פלמאס מהליגה השניה בספרד, לא מעוניין לחזור לארץ.