זמיר הכחיש: "לא אעזוב את הפועל חיפה"

החלוץ ברשתות: "דברי הסוכן ב-5 באוויר אינם על דעתי"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.09.19 - 10:14
תחילת כתבה

לא היו הרבה נקודות אור בעונה שעברה של הפועל חיפה. הקבוצה שפתחה את העונה תחת ניר קלינגר, וסיימה עם חיים סילבס על הקווים, דשדשה רוב העונה והצליחה להישאר בליגה רק במחזורי הסיום. אחד שכן בלט בקבוצה היה נס זמיר: החלוץ, שעבר לחיפה אחרי עונה מוצלחת בהפועל פ"ת מהליגה הלאומית, חתם בקיץ שעבר על חוזה לעונה עם אופציה להארכה בעונה נוספת. מהר מאוד הוא התאקלם, וכבש שבעה שערים במדי הכרישים.

אבל למרות היכולת הלא רעה על הדשא, נוצרו קשיים בין הצדדים במו"מ בקיץ האחרון. זמיר ביקש להשתדרג, אך בהפועל חיפה סירבו והחליטו לממש את האופציה בחוזה. קבוצות אחרות הציעו לזמיר שכר גבוה יותר, אך בקבוצה לא אפשרו לו לעזוב.

סוכנו, אפי סופר, הגיב לסיפור ואמר בפשטות: "בינואר אני מנהל מו"מ עם קבוצות אחרות, ובקיץ נס זמיר לא יישאר בהפועל חיפה". אוהדי הקבוצה הגיבו בתדהמה לראיון, לאור העובדה שבקרב הקהל מעריכים אותו מאוד, אף על פי שבשני משחקי הליגה לא מצא את מקומו בהרכב.

זמיר החליט להגיב ברשתות החברתיות, ואמר: "בעקבות השמועות שרצו בתקשורת וברשתות, ברצוני להבהיר שהדברים לא נאמרו על דעתי. אני רואה בהפועל חיפה בית חם, ומקום בו קיבלתי הזדמנות לפרוץ בליגת העל. אני אוהב את המועדון והאוהדים, וכל כולי מרוכז בהצלחה של הפועל חיפה. חדל קשקשת ברשת ויאללה הפועל".

בנושא אחר, השוער יסמין בוריץ' לא שותף בהפסדה של נבחרתו, בוסניה, 4:2 בארמניה. הוא ישוב לישראל ויצטרף לאימונים לקראת משחק הליגה הקרוב בטדי מול בית"ר ירושלים.