הויבך יעדר מבני יהודה וכפ"ס, אזולאי יפתח

הבלם אובחן כסובל מקרע מינורי. רז כרמי הפך לשחקן חופשי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.09.19 - 06:25
תחילת כתבה

גל הפציעות הגיע למכבי נתניה. הבלם, טים הויבך, יחמיץ את שני המשחקים הקרובים של הקבוצה מול בני יהודה בראשון, ומול הפועל כפ"ס במחזור שלאחר מכן - כך עולה מבדיקת אולטרסאונד שעבר הגרמני ובה נמצא כי הוא סובל מקרע קטן. "מדובר בחוסר מזל כתוצאה ממאבק לגיטימי באימון ונפילה לא טובה שגרמה למתיחה", הסבירו במועדון. דולב אזולאי, שפתח ב-0:3 על נס ציונה, ימשיך במרכז ההגנה לצידו של רומן גולובארט.

מצד שני, נתניה תקבל בחזרה את גיא מלמד, שסיים לרצות עונש הרחקה כתוצאה מכרטיס אדום במחזור הראשון מול הפועל ת"א וייתכן אף שיפתח. החלוץ המונטונגרי, פאטוש בצ'יראי, שותף אתמול ל-17 דקות ב-3:0 הביתי של נבחרתו מול צ'כיה. בצ'יראי ינחת היום (רביעי) בארץ, אך בכל מקרה לא יתאמן מחר על מנת שינוח, שכן במשחק הנבחרת בחמישי האחרון הוא שותף ל-90 דקות בניצחון על הונגריה.

אתמול תם המועד בו נתניה הייתה צריכה להודיע לרז כרמי אם החליטה להמשיך את ההתקשרות איתו. נכון להבוקר לא הועבר לסוכנו בועז גורן הודעה בנושא, אבל כרמי ייתן עדיפות לנתניה להאריך את החוזה לפחות עד ינואר, לאחר שהתאקלם נהדר בקבוצה ואף החליף את דני עמוס בגביע הטוטו כשזה נפצע. הפועל עפולה פנתה לכרמי, שמסרב בשלב זה לעזוב את נתניה ומאמין שיוכל לקבל הזדמנויות נוספות בליגת העל. בצוות המקצועי ביקשו להשאיר את השוער ובימים הקרובים המנכ"ל ניב גולדשטיין יישב עם כרמי בן ה-23 כדי לנסות להגיע להסדר חדש.

בורחה הררה, שעד עכשיו לא הרשים, סיפר שמזג האוויר השפיע עליו לרעה ובמועדון מדווחים שבימים האחרונים הוא כבר נראה טוב יותר באימונים. הררה שוחח עם הצוות המקצועי והבטיח להשתפר אחרי שקיבל ביטחון והובהר לו שלמועדון תהיה סבלנות כלפיו.