נדחתה בקשת עוה"ד דור להשתחרר מתיק אספה

בביה"ד שוב סרבו להורדתו מהפרשה. יפנה לבית המשפט העליון

גיל לוין
גיל לוין  11.09.19 - 18:38
תחילת כתבה

לאחר הרשעתו של יצחק אספה בבית המשפט המחוזי בתל אביב, דחה השופט, צבי גורפינקל, את בקשת עורך דינו של השחקן, כפיר דור, להשתחרר מהתיק. אין מדובר בפעם הראשונה שעורך הדין דורש להשתחרר, לאחר שג'קי בן זקן מלין, לכאורה, את שכרו. כעת, דור יגיש את אותה הפניה לבית המשפט העליון.

יש לציין שבית המשפט נוטה לרוב לא לקבל בקשות שיחרור מתיק הקרב לסיומו, ועל כן דור ניצב בין הפטיש לסדן. משיחות שביצע עוה"ד עם בן זקן, טען בעלי אשדוד בפניו: "אתה צריך להודות לי על שאני בכלל נותן לך לייצג בתיק בעל פרופיל כזה".

משפטו של אספה מתנהל כבר כמעט שנה ובמהלכו ליווה אותו עורך הדין דור, שנשכר ע"י המועדון וג'קי בן זקן בעצמו, שהתחייב לקחת עליו את מלוא אחריות התשלום. לאחר שלא שולם שכרו של עורך הדין, העומד על כ-180 אלף ש"ח, ביקש דור להשתחרר מהתיק.

עו"ד דור אמר: "מצער להיווכח כי דברים לחוד ומעשים לחוד, דווקא שמדובר ביצחק אספה על כל המשתמע מכך. בניגוד לאחרים, אני לא זנחתי את יצחק גם ששכרי לא שולם. מי שנכח במהלך הדיונים היה יכול לראות זאת בעצמו".

כמו כן, הגיש דור כתב תביעה בו הוא טוען שלאורך כל הדרך, באשדוד פעלו מולו בחוסר תום לב, מתוך ידיעה כי אינם מתכוונים לשלם לו את שכרו. באשדוד סירבו להתייחס לנושא וכן לכתב התביעה.