שמונה שחקנים ייעדרו מסגל מכבי ת"א מול כפ"ס

מכת פציעות לצהובים לקראת שבת: ברסקי או ריקן מועמדים להחליף את פרץ המורחק, יונתן כהן עשוי לרדת לספסל. בקבוצה מרוצים מההגנה: "לא ספגנו לאחרונה וזה סימן טוב"

תומר לוי
תומר לוי  13.09.19 - 07:30
תחילת כתבה

לאחר פגרת נבחרות ארוכה וכשהיא חבולה למדי, מכבי תל אביב חוזרת לליגה. לא פחות משמונה שחקנים ייעדרו מהסגל של ולדימיר איביץ', לקראת המפגש בשבת מול הפועל כפר סבא במחזור השלישי: לרשימת פצועים מתארכת, שכוללת בין היתר את השוער אנדראס יאניוטיס, המגן מאור קנדיל והחלוץ עומר אצילי, הצטרף גם דור פרץ שהורחק בצהוב שני לפני שבועיים נגד בני יהודה. הרשימה, יש לציין, לא כוללת את עדן קארצב שהושאל אמש באופן סופי לעירוני קרית שמונה.

שני מועמדים עיקריים נותרו על מנת למלא את מקומו של פרץ מול כפ"ס: רוסלן ברסקי או אבי ריקן. יונתן כהן עשוי לאבד את מקומו בהרכב, כשגם איתי שכטר עשוי לפתוח בהתקפה. דניאל טננבאום יפתח גם בשבת בין הקורות, מאחר ויאניוטיס עדיין מתלונן על כאבים, ולמרות שכבר חזר לאימונים מלאים במהלך הפגרה, אתמול הסתפק רק בסיבובי ריצה. עם זאת, הבדיקה הרפואית של השוער יצאה תקינה והוא צפוי לחזור לשער בקרוב.

באשר למכת הפציעות, ולדימיר איביץ' ניסה להסביר את ההיעדרויות הממושכות, גם בחוסר מזל: לדוגמא, ציין את שרן ייני, שכבר חזר מפציעה במקום אחד אבל אז באימון, נפצע במקום אחר. עם ייני או בלעדיו, בקבוצה מרוצים ממשחק ההגנה ואמרו: "כרגע נראה שההגנה התייצבה. בשלושת המשחקים האחרונים, בליגה ובחצי גמר גביע הטוטו, לא ספגנו וזה סימן טוב עבורנו".

ההרכב המשוער: דניאל טננבאום; אנדרס ג'ראלדש, איתן טיבי, ז'איר אמאדור, אנריק סאבוריט; דן גלזר, רוסלן ברסקי, דור מיכה; אלירן עטר, ניק בלקמן, צ'יקו אופואדו (איתי שכטר).