אביטן: "לא אתן שאנשי תקשורת יאיימו עליי"

מאמן הפועל ענה למבקרים בפוסט: "חשוב לדווח עניינית"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.09.19 - 21:08
תחילת כתבה

ניסו אביטן בעין הסערה: מאמן הפועל תל אביב, שיתייצב מחר למשחק חשוב מול סקציה נס ציונה בבלומפילד, פרסם היום פוסט בו הגיב לביקורות שספג מכלי התקשורת השונים: "אני מאוד מאמין בפתיחות תקשורתית", כתב אביטן בפוסט שפרסם ברשתות, "אך לא יהיו אנשי תקשורת שינהלו אותי או יאיימו עליי. הבסיס לכל איש תקשורת הוא לדווח ולבקר ביושר ובצורה עניינית".

אביטן הכחיש דיווחים, לפיהם ביקש לסגור את מתחם האימונים והוסיף: "אני בעד מתחם שכזה, כמו שמקובל בכל מקום בעולם, אבל זה לא משהו שאני ביקשתי. אני סומך על האינטיליגנציה של אוהדי הכדורגל, ואוהדי הפועל בפרט, שמחר יגיעו לבלומפילד ויתנו עוד תצוגת עידוד מדהימה ומרגשת".

בתוך כך, הקבוצה השלימה את רישומו של סטפן ספירובסקי, שחקן הרכש הטרי, והוא יעמוד לרשותו של ניסו אביטן מול סקציה נס ציונה (שבת, 19:00) במסגרת המחזור השלישי בליגת העל.

ספירובסקי, שערך אמש אימון מלא, על אף העובדה שנחת רק בלילה שבין רביעי לחמישי, הרשים את הצוות המקצועי ועשוי לפתוח בקישור. בסגל הוא בכל מקרה יהיה. "רואים שיש לו הרבה איכות", אמרו במועדון על הקשר החדש ממקדוניה הצפונית.

בתוך כך, למרות השימוע שנערך לאחמד עאבד, נראה שכרגע אין שינוי בסטטוס שלו. אגב, את אימון הערב הוא התחיל בחדר הכושר ורק אחרי התערבות של עורך דינו אייל אברמוב וארגון השחקנים הוא הצטרף לשאר חבריו.

בכל מקרה, האדומים הציעו פעם נוספת לשחקן פיצוי בסך 150 אלף דולר, אבל בשל פרוצדורת המיסוי ממנה חוששים בסביבתו של עאבד הוא סירב. במקביל, נמשך המשא ומתן מול הפועל חדרה, שמנסה להגיע להסכמות עם הפועל ת"א לגבי השכר שנדרש להשלים.

ההרכב המשוער לקראת נס ציונה: יואב ג'רפי; עידן כהן, אוראל דגני, רז שלמה, מרווין פירסמן; ניר לקס, סטפן ספירובסקי (עמנואל בואטנג), אור אינברום (מוטי ברשצקי); מאור בוזגלו, עומרי אלטמן, שחר הירש.