דובי שטיין בדרך החוצה מהפועל חיפה

אחרי 50 שנה: הפיזיותרפיסט המיתולוגי יסיים את תפקידו. השחקנים המומים: "הוא כמעט בכה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.09.19 - 15:32
תחילת כתבה

הפיזיותרפיסט דובי שטיין הוא ללא ספק אחת הדמויות המזוהות ביותר עם הפועל חיפה מאז החל לעבוד ב-1967. מסתמן שבגיל 72 הוא יסיים את תפקידו במועדון, למרות שהבהיר למקורביו שהוא מסוגל לעבוד.

שטיין היה חלק בלתי נפרד מקבוצת הכדורגל והכדורסל של הפועל חיפה. הוא טיפל במסירות בשחקנים בעונה הגדולה בהיסטוריה של המועדון שכללה זכייה באליפות תחת בעלותו של רובי שפירא ז"ל, כמו כן בזכייה האחרונה בגביע המדינה. לאורך השנים טיפל שטיין במסירות בשחקני הפועל חיפה וכן באנשי המועדון. בין היתר הזמין שחקנים לטיפולים בקליניקה הפרטית שלו מחוץ לשעות העסקתו במועדון.

בנו דני החל לעבוד גם הוא במועדון וזכה לשבחים מהשחקנים על עבודתו המקצועית. כעת השניים צפויים לסיים את תפקידם במועדון למורת רוחם של חלק מהשחקנים והאוהדים. האפשרות ששטיין יעזוב את הפועל חיפה הכתה בתדהמה את השחקנים, האוהדים ומקורביו של הפיזיותרפיסט.

אחד ממקורביו של שטיין, מיקי קופל, פרסם פוסט ברשתות החברתיות בו ציין בין היתר: "דובי בן 72, 53 שנים במועדון. נתן את נשמתו, את גופו, את כספו, את משפחתו להפועל חיפה. כילד אני נולדתי לתוך זה. דובי הוא משפחה שלי. השבוע דובי התבשר שדני הבן שלו שמגיע ל-4 אימונים ומשחק עבור 250 שקלים וחשבונית ללא עלות שכר לא יקבל את שכרו ולא יועסק יותר. כנ"ל דובי לא יגיע יותר. דובי בישר לי בדמעות שהוא פגוע מאוד, כמעט בכה עם דמעות. אוהדי הפועל חיפה עכשיו זה כבר שלכם. יואב כץ אמר לו שהוא יכול להגיע או לא להגיע... וההמשך מוכר לכולנו".

בצד המקצועי, הפועל חיפה קיימה הבוקר אימון נוסף ומחר תקיים את האימון המסכם לקראת המשחק ביום שני נגד בית"ר ירושלים. לרשותו של חיים סילבס צפוי לעמוד סגל מלא. המאמן טרם קבע באיזה מערך יפתח. הבלם/מגן הסרבי, ניקולה גולאן בתמונת ההרכב. מסתמן שנס זמיר יפתח ע"ח של אלמוג בוזגלו.

תגובת הפועל חיפה בנושא שטיין תובא כשתתקבל.