צפו: עשרה אוהדים קיללו את אביטן בדרכו לרכב

לא שקט בהפועל ת"א אחרי נס ציונה. המאמן: כולנו מאוכזבים

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.09.19 - 21:25
תחילת כתבה

העונה הקשה של הפועל תל אביב נמשכה גם הערב (שבת), עם 1:1 נגד סקציה נס ציונה, בו האדומים איבדו יתרון. בסיום המשחק, כעשרה אוהדים זועמים ליוו את ניסו אביטן לרכבו וקראו לו להתפטר.

אביטן המאוכזב אמר בסיום: "אלה תחושות משותפות, כולנו מאוכזבים. זה לא התוצאה שרצינו. רצינו לנצח וזה מאכזב, בעיקר אחרי המחצית הראשונה. בניגוד למה שביקשנו, קשה לי אחרי המשחק להסביר, אבל זה לא היה צריך לקרות. היינו צריכים להמשיך את המגמה מהחצי הראשון".

"ברגע שלא מנצחים והשחקנים שומעים את האכזבה מהקהל, יש לחץ ובעיית ביטחון, אבל צריך בכל זאת להביא את התוצאות. מה יהיה נגד הגדולות? אני לא מקטלג קבוצות, אנו באים באותה גישה. כרגע זה פחות מצליח מבחינת התוצאה ואני לא מזלזל באף יריבה".

על הפוסט שכתב באינסטגרם, אמר המאמן: "הייתי מאוד ברור. כתבתי את הדברים איך שאני רואה אותם - אני מצפה לסיקור הוגן. אני מבין שהתוצאות שלנו נותנות כרגע רוח גבית למבקרים".

שוער האדומים, יואב ג'ראפי, התייחס בסיום לפציעה בידו: "זו מכה קטנה באצבע, אני מקווה שיהיה בסדר. נעשה צילום".

על היכולת הטובה שלו, למרות התוצאה, אמר ג'ראפי: "אני לא מרגיש ששמרתי על הנקודה של הפועל, אני חושב שכולם נתנו מאה אחוז וחבל שלא הצלחנו לתת את השני ולגמור את המשחק לפני. אנחנו מרגישים שנראינו טוב יותר היום מקווים שהתוצאות יגיעו. ההבדל במחציות? ניסו יראה ויעבור איתנו על הכל ונבין מה היו הטעויות במחצית השנייה. אנחנ מקווים לסיים במשחק הבא טוב יותר ומסתכלים קדימה".

בצד השני, עמיר תורג'מן לא הסתיר את שביעות רצונו: "ללא ספק, היום הגענו לליגת העל. השחקנים הגיעו למחצית השנייה עם ביטחון והצלחנו להבקיע ולהוציא נקודה. אנחנו קבוצה בבנייה עם שחקנים צעירים ושחקנים שהגיעו מהליגה הלאומית. אין לנו זמן, אנחנו צריכים להיות שם. אנחנו מתקדמים ויש פה פוטנציאל גדול. אני מקווה להביא עוד חלוץ שייתן מאסה בהתקפה. שאפו לבחורים אחרי שני הפסדים השקיעו וזו נס ציונה שאני רוצה לראות".

המאמן נשאל מה אמר לשחקנים הצעירים, והשיב: "קודם כל אין משחקים קלים, אמרתי שאני רוצה שנגיע לליגה ועד הסוף היום היינו. נגד בני יוהודה יהיה מאוד קשה ונתכונן. אין לי ספק שאם נהיה עם אמונה ואגרסיביות בכל משחק, נעשה להרבה קבוצות חיים קשים, גם ניקח נקודות וגם ננצח".