גוטמן: "מבסוט שרעננה לא הגיעה למצבים"

מאמן חדרה על ה-0:4. קורצקי: "היה נראה שבאנו להעביר זמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.09.19 - 22:07
תחילת כתבה

שוב היא תפתיע את כולנו? הפועל חדרה סיפקה הערב (שבת) משחק שיא עם 0:4 ענק על הפועל רעננה, שהעלו אותה לפחות זמנית למקום החמישי בטבלת הליגה. זהו הניצחון הראשון של אורי גוטמן העונה עם קבוצתו החדשה, בעוד למנחם קורצקי יש הרבה חושבים לעשות אחרי הנפילה הזאת.

"כיף גדול וכיף שזה נעשה בצורה כזו מרשימה, כל הכבוד לשחקנים על המשחק היום", אמר גוטמן. "רק בשער השלישי חייכתי? כדורגל הוא הפכפך ולא רציתי להראות לשחקנים שאני נינוח על הקווים. אני שמח על התוצאה ועוד יותר שמח שהם לא הגיעו למצבים, מבסוט. מי שבא לאימונים שלנו ביום יום רואה שדברים מתנהלים בכיפיות ואנרגיות טובות. לא תמיד מה שמצטייר כלפי חוץ זו המציאות בפנים, השחקנים באו היום ופשוט עשו פה הצגה".

"כל משחק אתה מנצח את היריב ורואה את הכלים שלרשותך. שמח שאלו שהצטרפו, כמו יהב, רועי ומנשה שחזר מפציעה, אפשר לציין את כל הקבוצה, כולם עשו עבודה מדהימה. לוסיו? השחקן הזה מעבר ליכולת שלו הוא מנהיג בחדר ההלבשה ומחבר את השחקנים. האישיות שלו שמחה וחשוב שיהיה לך שחקן כזה. אנחנו נרצה להביא עוד שחקנים, אבל באמת יהיה כ"כ לא פייר לשחקנים האלו שהתאמצו היום לדבר כרגע על אחרים".

גם קורצקי הגיב בסיום: "אנחנו נבקר קודם כל את עצמנו, חד משמעית לא הגענו למשחק היום. הייתה קבוצה אחת על המגרש, אין תירוצים יותר מדי, הקבוצה הטובה יותר הביסה אותנו. למשחק הבא נבוא שונה וכמו שאנחנו צריכים להיראות. באנו לשחק כדורגל אמיתי, ופה ויתרנו לעצמנו. הייתה קבוצה אחת שבאה לתת הכל, ואחת שבאה להעביר את הזמן. לצערי מי שרוצה לנצח ובא לנצח, מנצח בליגה הזו".

"לא היה פנדל אני בטוח ב-100%, אבל אף אחד לא יבקר את השופטים, זה לא מה ששינה את המשחק. אבדוק את ההכנה שעשינו בשבועיים האלו, רצינו לתת ביטחון לשחקנים ולבוא התקפית. לצערי זה לא עבר טוב. חלון חילופים? רוצים שייגמר כי יש הרבה רעש סביב השחקנים שלנו, וזה כנראה לא עושה להם טוב. כל מה שאגיד יישמע כתירוצים. ירדן כהן? כרגע אין לי מה לחדש".