מעמדו של ניסו אביטן יציב. "קשה מאוד לשבור אותי"

למרות שלושה משחקי ליגה ללא ניצחון, מאמן הפועל ת"א זוכה לגב מהבעלים. ינסה לצרף חלוץ זר ובלם. חדשות רעות באות בצרורות: ג'רפי פרק אצבע בידו והוא בספק לבאר שבע

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  15.09.19 - 09:09
תחילת כתבה

הפרצופים של שרון ניסנוב וזאב גרינברג בסיום ה-1:1 עם נס ציונה אמרו הכל. שניים מהבעלים של הפועל תל אביב נראו מוטרדים אחרי שקבוצתם נותרה ללא ניצחון גם אחרי המחזור השלישי בליגה. התסכול היה גדול גם בקרב ההנהלה, הצוות המקצועי והשחקנים, שאמרו: "זה פשוט לא ייאמן, הכל הולך הפוך".

למרות התוצאות הלא טובות, בהנהלה הבהירו כי בשלב זה מעמדו של המאמן ניסו אביטן כלל לא עומד על הפרק. איציק ניסנוב, אגב, העביר מסר ביום חמישי האחרון בתכנית "חמש באוויר" בערוץ הספורט כי אביטן ישאר בכל מקרה עד סוף העונה, אבל כמובן שהאמירה הזאת תעמוד למבחן אם הניצחונות לא יגיעו. אגב, בסיים המשחק נרשמה שיחה קצרה בין המאמן לבעלים, אך היא הייתה בנוגע לחיזוק הסגל בזמן שנשאר עד סגירת החלון. המטרה של אביטן היא לצרף חלוץ זר ובלם.

אביטן, שנאלץ לצאת מבלומפילד בליווי מאבטחים מאחר שכעשרה אוהדים קראו לו להתפטר, הבהיר כי לא יישבר וכי הומאמןא מאמין בעצמו ובקבוצה שבנה. "קשה מאוד להוציא לי את הרוח מהמפרשים. אני ממש לא בכיוון הזה, רחוק מכך", אמר בסיום המשחק.

בהפועל תל אביב התקשו להסביר את ההבדל הגדול בין שתי המחציות. אחרי מחצית ראשונה טובה עם לחץ והזדמנויות, בחזרה מחדרי ההלבשה נס ציונה הייתה מסוכנת יותר. בצוות המקצועי התאכזבו מכך שהשחקנים לא ידעו לשמור על היתרון ואפילו ללחוץ עוד יותר. "במחצית השנייה היינו לא טובים. לא הגיע לנו לנצח", אמר גורם במועדון.

למעשה, לא היה חסר הרבה שהעולה החדשה גם תרשום מהפך על חשבונם של האדומים, אבל יואב ג'רפי סיפק כמה הצלות טובות ומנע הפסד מביך ביותר. עם זאת, לא הכל ורוד בעניינו. השוער פרק את האצבע בכף ידו ששבר לא מזמן. הוא עבר צילום ובשני יפענח אותו רופא הקבוצה ויקבע כמה זמן הוא ייאלץ להיעדר.

אם הייתה נקודת אור במשחק, לצד ג'רפי, היא הגיעה מכיוונו של שחקן הרכש סטפן ספירובסקי, שבישל בהופעת הבכורה שלו למרווין פירסמן. "רואים שיש לו איכות, והוא עוד יוכל לתרום יותר", אמרו בחודורוב. הקשר הצפון-מקדוני הוחלף בשל כושר גופני לקוי ולא בשל אכזבה מקצועית.