ז'וסווה ירוויח 300 אלף יורו לעונה בב"ש

הקשר יעבור בדיקות ויחתום. רחמים על אוגו: "תם הפרק שלו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.09.19 - 12:03
תחילת כתבה

הקשר הפורטוגלי ז'וסווה יחתום היום (ראשון) בהפועל ב"ש לשנתיים וישתכר כ-300 אלף יורו לעונה, לא כולל בונוסים. השחקן, שסיים חוזה באקהיספור, נחת אמש מליסבון והבוקר יעבור בדיקות רפואיות מקיפות. הוא כבר נפגש עם מיגל ויטור, שהיה זה שהמליץ לצוות הסקאוטים להחתים את השחקן וצפוי לגור לידו כדי להקל עליו את החיים בישראל.

במקביל, ב"ש תחתים גם חלוץ זר עד לתום חלון ההעברות שיסתיים ביום רביעי ותנסה ברגע האחרון להגיע להסדר מול שיר צדק ועמראן אלקרנאווי, שאמנם הוחזרו לאימונים עם כולם, אך לא מורשים להיכנס לאסיפות הקבוצתיות.

בב"ש הודיעו לג'ון אוגו שהם לא מחפשים קשר אחורי. המנכ"ל אסי רחמים התייחס להודעה ששלח הניגרי ופורסמה בערוץ הספורט: "תם הפרק שלו. בחיים יש תחושת מיצוי והפקנו את המיטב מהקשר הזה".

בזמן שבהנהלה עובדים מסביב לשעון כדי לסגור את הסגל, המאמן ברק בכר יצטרך להביא את השחקנים שלו במוכנות שיא למשחק החוץ הערב (ראשון) מול מ.ס אשדוד. רמזי ספורי השלים אימון מלא וההערכה כי יפתח למרות שעדיין הוא במיטבו אחרי שספג מכה. בן ביטון ישוב להרכב ונראה שנאור סבג ימשיך בקישור במקומו של דוד קלטינס. שון גולדברג ימשיך להיעדר.

באסיפה המסכמת הזהיר בכר ממסירות העומק של שלומי אזולאי ורועי גורדנה. המאמן זימן 20 שחקנים לבית המלון באשדוד אליו תגיע הקבוצה בצהריים. רז רחמים וגל לוי ככל הנראה לא יתלבשו.

הרכב משוער: ארנסט שטקוס, בן ביטון, עמית ביטון, מיגל ויטור, אורן ביטון, עדן שמיר, נאור סבג (מרוואן קבהא), רמזי ספורי, ניב זריהן, נייג'ל האסלביינק, בן שהר.