צדק עשוי לקבל פנייה מק"ש. בראון יעזוב?

הצפוניים בהלם ורוצים חיזוק. ריאן: "מאמין שנצא מהתקופה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.09.19 - 17:13
תחילת כתבה

גם בסיוטים הכי גדולים, בקריית שמונה לא האמינו שהקבוצה תהיה עם אפס נקודות אחרי שלושה מחזורים בעקבות ה-2:0 למכבי חיפה בסמי עופר אמש (שבת). הקבוצה של מסאי דגו הגיעה מוכנה למשחק נגד הירוקים ואף הגיעה למצבי כיבוש, אך לא ניצלה אותם ובמחצית השנייה סבלה מירידה חדה ביכולת.

בעקבות העובדה שהקבוצה ספגה שלושה הפסדים מפתיחת העונה, החיזוק מתקרב. צירופו של בלם הפועל באר שבע שיר צדק על הפרק. בנושא אחר, נס ציונה הביעה התעניינות בוובה בראון ורוצה אותו לעונה אחת. בין היתר, הקשר מחזיק בהצעה על חוזה לשלוש עונות מראשון לציון. יש לו חוזה לשנתיים בק"ש, אבל לא בתכניות ולא נמצא בסגל מפתיחת העונה.

אחת ההחלטות המפתיעות לפני המשחק מול חיפה הייתה להוציא את איאד אבו עביד מהסגל. מדובר בהחלטה די תמוהה בהתחשב בעובדה שבספסל של ק"ש היה שחקן הגנה אחד. יש לציין כי לאחרונה התבקש הבלם/מגן לקצץ בשכרו. בנוסף, דגו החליט לספסל את שני שחקני הנבחרת הצעירה, עומר לקאו וסמואל בראון והעניק הזדמנות בהרכב לרכש הברזילאי, סילאס דה סילבה. בהמשך גם העניק הופעת בכורה לעדן קארצב, שהגיע בהשאלה ממכבי ת"א.

איסמעיל ריאן שהיה בין הבולטים בשורות ק"ש, התייחס להפסד: "אף פעם לא כיף להפסיד. כואב לנו. אנחנו עצובים. דווקא בתקופה הזאת אנחנו צריכים להיות מאוחדים, לעבוד יותר קשה ואני מאמין שנצא מהתקופה הזו. אני לא חושב שמכבי חיפה הייתה מעלינו, לא עלינו למחצית השנייה", המשיך ריאן, "בכל מקום בעולם בו קבוצה פותחת עונה עם שלושה הפסדים ואין לחץ, אז זה משהו לא בסדר. רק ביחד נצא מזה". במחזור הבא תארח ק"ש את בית"ר ירושלים. ריאן: "אין משחק קל בליגה הזאת. דווקא כשזה נגד בית"ר נבוא יותר מרוכזים ונחושים. נעשה הכל כדי להביא את הנקודות במשחק הזה".

בד בבד, בקריית שמונה מבינים שיש צורך לחזק את החלק האחורי. לא מן הנמנע כי בזמן שנותר עד תום מועד ההעברות, שרצקי יפעל לחיזוק חוליה זו.