למרות ההרשעה: אספה ייכלל בסגל להפועל ב"ש

באשדוד מתייחסים למגן כשחקן מן השורה. דין דוד יפתח בחוד

גיל לוין
גיל לוין  15.09.19 - 14:55
תחילת כתבה

דריכות גדולה במ.ס. אשדוד לקראת המפגש עם הפועל באר שבע, שייערך הערב (ראשון) באצטדיון הי"א. בעיר הנמל מקווים לנצל את יתרון הביתיות במגרש שנחשב לקשה במיוחד עבור קבוצות החוץ, כדי ליצור המשכיות אחרי ה-1:2 על הפועל תל אביב.

"הפועל ב"ש אמנם פייבוריטית ברורה למשחק הזה והיא ככל הנראה תכתיב את הקצב, אבל גם אנחנו נתקוף ולא נוריד את הראש", אמר שלומי אזולאי לקראת המשחק. "כמי שעד לא מזמן הגיע למשחקי חוץ באשדוד, אני זוכר שהם תמיד היו קשים . המגרש פה קטן מאוד ויהיו לב"ש חיים קשים פה".

כמו כן, במועדון עסקו השבוע לא מעט בפרשה שהסעירה את המדינה - תאונת ה"פגע וברח" בה היה מעורב יצחק אספה. כזכור, השחקן הורשע ביום שלישי האחרון בעבירות של הפקרה ושיבוש הליכי משפט, לאחר שדרס למוות את רוכב האופניים ארי נשר, זכרו לברכה, כשפגע בו עם רכבו בשלהי ספטמבר 2018.

על אף ההרשעה, בצעד שנוי במחלוקת, השחקן ימשיך לקבל במועדון יחס של שחקן מן השורה, כשגם הערב הוא ייכלל בסגל המשחק לקראת הפועל ב"ש. יתרה מזאת, בהנהלת המועדון הוחלט לתדרך את הצוות המקצועי כולו ואת שחקני הקבוצה שלא להתייחס לפרשה בשום אופן.

ברמה המקצועית, רוני אוואט ומשה אוחיון מתכננים שני שינויים בהרכב, בהשוואה למחזור האחרון. שניר ברדע יזכה מחדש בחולצת ההרכב, לאחר שבמחזור האחרון עלה מהספסל כמחליף ועשה את ההבדל תוך חמש דקות עם שער חשוב.

כמו כן, שובל גוזלן יפתח הערב על הספסל, מאחר שהוא מתאושש מפציעה בברכו, אותה ספג במהלך הפגרה. מי שישחק במקומו החוד הוא דין דוד, ושגיב יחזקאל ויעקב בריהון ישתפו פעולה לצידו בכנפיים.