רשמית: אורי מגבו חתם בבית"ר ירושלים

כפי שפורסם לראשונה: המגן חוזר לקדנציה שנייה בבירה

תומר לוי
תומר לוי  16.09.19 - 12:18
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט: בית"ר ירושלים מצאה מגן שמאלי: היום (שני), מספר שעות לפני משחק הליגה שלה מול הפועל חיפה בטדי, הודיעה הקבוצה על הבאתו של אורי מגבו, שחתם לעונה אחת במועדון. המגן בן ה-32 חוזר לקדנציה שנייה בעיר הבירה, לאחר שהקודמת בת שנתיים נגמרה ב-2017. פירושה של העסקה היא שאופציית החתמתו של ירדן כהן מהפועל רעננה ירדה סופית מהפרק.

מגבו, ששוחרר מוקדם יותר הבוקר מעירוני קרית שמונה, צפוי להתמודד על העמדה עם מקסים גרצ'קין, שפתח בכל משחקי הקבוצה עד כה. מגבו אמר במעמד החתימה: "אני שמח לחזור וללבוש את המדים של בית"ר ירושלים. תמיד היתה לי פינה חמה בלב למועדון הזה, ולמרות שלא גדלתי בו, אין ספק שאני מרגיש פה בבית".

במקביל למאמצים לחיזוק בעמדת המגן השמאלי, ממשיכים בבית"ר לנסות להנחית שחקן זר נוסף, שיחזק את החלק ההתקפי. בקבוצה התעניינו בין היתר בז'וסואה, שבסופו של דבר סיכם בהפועל ב"ש, אך דרישות השכר שלו היו גבוהות מדי עבור חוגג.

באשר למשחק הערב בטדי, דן איינבינדר ככל הנראה יהיה בסגל, אך יישאר מחוץ להרכב שיעלה רוני לוי מאחר ואינו כשיר במאת האחוזים. אופיר קריאף יפתח במקומו בקישור. ע"פ התרגול, אנתוני וארן צפוי לפתוח בחוד ולקבל את הקרדיט, על חשבונו של שלומי אזולאי.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, טל בן-חיים, דיוגו ורדאסקה, מקסים גרצ'קין; עלי מוחמד, אופיר קריאף, גדי קינדה; לוי גארסיה, אנז'-פרדי פלומיין, אנתוני וארן.