מצאה מגן: אורי צעדון עבר לקרית שמונה

כפי שפורסם לראשונה: המגן חתם על חוזה עד תום העונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.09.19 - 14:55

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

קרית שמונה הולכת ומשלימה את הסגל שלה: אחרי שנפרדה מוקדם יותר הבוקר מאורי מגבו, ששוחרר ועבר לבית"ר ירושלים, היום (שני) הודיעה הקבוצה של איזי שרצקי על החתמתו של אורי צעדון, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. המגן השמאלי בן ה-25 עבר רק בקיץ לבני יהודה, אחרי עונה מוצלחת בהפועל עפולה מהלאומית, אבל לא מצא שם את מקומו, שוחרר וישחק תחת מסאיי דגו. צעדון חתם על חוזה עד תום העונה, עם אופציה לשנתיים נוספות.

ק"ש ומסאי דגו לא ציפו לפתוח את העונה עם שלושה הפסדים. לאחר ההפסד במחזור האחרון למכבי חיפה (2:0), המאמן קיים אסיפה עם השחקנים: "אנחנו משחקים כדורגל טוב, אבל אנחנו נאיביים". דגו התייחס גם לסף השבירה הנמוך של הקבוצה: "במחצית הראשונה הייתם באנרגיה הנכונה, אבל אחרי ספיגה אסור להוריד את הראש וצריך להמשיך לבצע את הפעולות עליהן עבדנו".

איזי שרצקי הנחית הקיץ שבעה שחקנים במועדון, רק אחד מהם בחלק האחורי, אמיר בן שמעון, שפתח בהרכב במשחק האחרון. בעוד בקישור ובחלק הקדמי לדגו יש אפשרויות בחירה, החלק ההגנתי קצר מאוד. אחד משחקני ההגנה הבכירים של הקבוצה איאד אבו עביד התבקש לאחרונה לקצץ בחוזהו, כפי שעשה הקיץ גם וובה בראון. המגן לא היה בסגל למשחק האחרון ויובל לוין הצעיר עלה בהרכב. במידה ויגיע שחקן הגנה, אבו עביד עשוי לעזוב.

העונה ספגה הקבוצה שבעה שערים בשלושה משחקים, מה שמעיד על רמת החלק האחורי בשילוב עם חוסר הביטחון של השוער הליטאי דזיוגס ברטקוס.

וובה בראון צפוי להיפרד בקרוב מעירוני ק"ש. הוא מבוקש בסקציה נס ציונה ומחזיק בחוזה לשלוש עונות מהפועל ראשון לציון.