סילבס הזהיר מהאגפים, גולאן יערוך בכורה

הסרבי בהרכב הפועל חיפה נגד בית"ר. קאניוק על הספסל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.09.19 - 11:27
תחילת כתבה

אחרי פתיחה לא רעה, עם ניצחון על הפועל כפ"ס ותיקו בדרבי, הפועל חיפה תרצה להמשיך בקצב הזה כשתפגוש הערב (שני) את בית"ר ירושלים בטדי. חיים סילבס, שקבוצתו עדיין לא ספגה שער, ירצה לשמור על המאזן הזה ויפתח גם הערב עם שלושה בלמים, כשאחד מהם יהיה ניקולה גולאן הסרבי שיערוך הופעת בכורה.

פרנסיסקו ג'וניור נמצא בספק למשחק הערב, לאחר שלא התאמן באופן סדיר בימים האחרונים. מי שעשוי למלא את מקומו הוא לירן סרדל, שיעלה לקישור אחרי שבמשחק הקודם פתח כבלם. גם בחלק הקדמי צפוי שינוי, כשנס זמיר יקבל את ההזדמנות לצידם של גילי ורמוט ועדן בן בסט. אלמוג בוזגלו, כמו גם הרכש החדש גידי קאניוק, צפויים לחכות על הספסל.

באסיפה המסכמת, סילבס הראה לשחקניו קטעי וידאו של בית"ר, והזהיר בעיקר משחקני הכנף אנז'-פרדי פלומיין ולוי גארסיה. המאמן היה זה שהביא את גארסיה לארץ, כשהחתים אותו בעירוני קרית שמונה, ומודע לעוצמתיות שלו. תכנית המשחק מהדרבי החיפאי צפויה להימשך, והקבוצה תתבסס על עמידה נכונה בהגנה ויציאה להתקפות מעבר.

ההרכב המשוער: יסמין בוריץ'; דור מלול, בן והבה, ניסו קפילוטו, ניקולה גולאן, אלי בלילתי; קווין טאפוקו, לירן סרדל (פרנסיסקו ג'וניור), גילי ורמוט; נס זמיר ועדן בן בסט.