אביטן יצטרך לבחור: חלוץ צרפתי או סילבסטר

הפועל ת"א מתקשה בצירוף אולהה. ג'ראפי סובל מפריקה בלבד

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  16.09.19 - 12:24
תחילת כתבה

לצד האכזבה על כר הדשא, הגיעה היום (שני) בשורה מעודדת עבור הפועל ת"א מכיוונו של יואב ג'ראפי. השוער סובל מפריקה בלבד באצבע בכף ידו (בדיוק אותה אצבע אותה שבר לפני כחודשיים), כך שהפציעה לא קשה כפי שהייתה האחרונה. השוער אמנם התאמן הבוקר חלקית אך עדיין נמצא בספק למשחק מול הפועל ב"ש ביום שני.

בתוך כך, ניסו אביטן נמצא במרוץ נגד השעון על מנת להחתים חלוץ זר עד לסגירת חלון העברות ברביעי, אלא אם יימצא שחקן חופשי ואז הוא יוכל לחתום גם אחרי המועד. בשלב הזה נותרו לאביטן שתי אופציות אחרונות: חלוץ מהליגה השנייה בצרפת, או יאקוב סילבסטר, שכרגע שחקן חופשי. שמו של הסלובקי לא חדש במתחם חודורוב, והוא הועלה כבר מתחילת הקיץ, אבל המאמן רצה למצות קודם כל אופציות אחרות.

 בימים האחרונים היו ניסיונות להנחית כבר עכשיו את החלוץ הניגרי מייקל אולהה, שמשחק בליגה הוויטנאמית, אך שוב האדומים, שהגדילו את ההצעה על החלוץ על מנת שישוחרר כבר עכשיו, נתקלו בסירוב של קבוצתו סונג לאם. אם הוויטנאמים לא ישנו את דעתם אולהה יצטרף לסגל רשמית רק בחלון העברות של ינואר.

רק לאחר שיצורף חלוץ אביטן יתפנה להחתמת בלם נוסף, כשהמועמדים הישראלי הוא מתן אוחיון, שהוא שחקן חופשי ולכן יוכל לחתום גם אחרי יום רביעי.

שחקנים בקבוצה הודו כי ישנה אווירה קשה. "יש כאן ממש אווירת נכאים בעקבות התוצאות האחרונות" אמרו.