"מההתחלה הצהרנו שהמטרה זה מקומות 1 עד 6"

מאמן הפועל חיפה אחרי ה-0:2 בטדי. קאניוק: "הביאו אותי להיות שחקן מוביל"

תומר לוי
תומר לוי  16.09.19 - 22:51
תחילת כתבה

עם 0:2 מרשים על בית"ר ירושלים באצטדיון טדי, הפועל חיפה כבר עם שבע מתשע נקודות מפתיחת העונה ומדורגת במקום השני. המאמן המרוצה, חיים סילבס, דיבר בסיום על הניצחון: "היה לנו ברור שנצטרך לעבור את הדקות הראשונות, אבל ידענו שנוכל להפתיע אותם והגול הראשון עזר מאוד. לא היינו מספיק שקטים, אבל היינו מרוכזים, עשינו את זה ואני מרוצה מאוד".

על געה אפשרית לפלייאוף העליון ויואב כץ, אמר סילבס: "מלכתחילה הצהרנו שהצלחה מבחינת הפועל חיפה תהיה מקום 1 עד 6. אני אוהב את הסגל. יואב כץ עשה כל מה שאפשר כדי להביא את השחקנים שאני והצוות שלי רצינו, מגיע לו לשמוח".

המאמן נשאל על סגנון המשחק של קבוצתו, והשיב: "הקבוצה נבנתה לסגנון המשחק הזה, זה סגנון שעושה בעיות לקבוצה שמולנו. גם השחקנים שהבאנו, כמו גולאן, מתאימים בול לשיטה הזאת. יש לנו המון שחקנים שרעבים להצלחה. נהיה צנועים, נתקדם לאט לאט".

גידי קאניוק, שעלה מהספסל להופעת בכורה וכבש את השער השני, אמר אחרי המשחק: "אני שמח על ההופעה של הקבוצה, עמדנו מצוין נגד קבוצה חזקה מאוד. תודה לאל שהצלחתי להבקיע ולעזור לקבוצה לנצח. עכשיו הפנים קדימה למשחק הבא, נגד הפועל חדרה".

על היכולת הקבוצה, אמר הקשר: "תוכנית המשחק עבדה, ניטרלנו את בית"ר לחלוטין. אנחנו שמחים ומאושרים, פתחנו מצוין, אבל זאת רק תחילת הדרך".

על הצטרפותו להפועל חיפה, אמר קאניוק: "הפועל חיפה הכי רצתה אותי ואני שמח להיות פה. יואב כץ עשה הכל כדי שאגיע ואני מודה לו על זה. הביאו אותי כדי להיות שחקן מוביל כאן, ומקווה לעזור להשיג את הכרטיס לפלייאוף העליון, זאת המטרה".