"ייתכן שנצרף שחקן רכש ברגע האחרון"

ב"ש במרוץ נגד השעון להחתמת חלוץ. צפי למהפכה ב-11 של בכר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.09.19 - 08:52
תחילת כתבה

הפועל ב"ש במרוץ נגד השעון להחתים חלוץ זר עד לסיום מועד ההעברות הערב (רביעי). במועדון סיפרו שאתמול אמור היה להתקדם משא ומתן מול שחקן שברגע האחרון סירב לבוא לישראל. המקרה מצטרף לשחקן קדמי נוסף שהיה על סף סגירה בשבוע שעבר, אך קבוצתו סירבה לאפשר לב"ש אופציית רכישה. "יש מצב שנביא שחקן ברגע האחרון", אמרו במועדון. "זה לא פשוט וכל מה שבאמת רצינו נפל מסיבות כאלה ואחרות".

אחרי התיקו 2:2 מול מ.ס אשדוד, ובעיקר בשל היכולת, המאמן ברק בכר צפוי לבצע מיני מהפכה בהרכב כשלואי טאהא, דוד קלטינס ועדן שמיר עשויים לפתוח במשחק הקרוב מול הפועל תל אביב במסגרת המחזור הרביעי של הליגה. בכר התאכזב מדקות רבות במשחק מול אשדוד ומודע לכך שבטוטו טרנר קבוצתו חייבת לשחק כדורגל טוב יותר מזה ששיחקה במחזור האחרון באצטדיון הי"א.

בעניין אחר, ארנסטס שטקוס ינסה לערוך אימון, כשבמועדון צופים שרק מחר או מחרתיים יתאמן באופן מלא. כמו כן, מסתבר שהקשר הפורטוגלי החדש ז'סוואה רצה את המספר 10 לפני שניתנה לו החולצה מספר 27, אבל בב"ש כבר הבהירו כאות הערכה לאליניב ברדה שפרש בשל בעיה לבבית, שאף שחקן לא ילבש את החולצה אותה לבש החלוץ (כל עוד ברדה במועדון), על אף שיש לציין שלפחות לברדה עצמו אין בעיה בנושא.