יום גורלי לבית"ר י-ם: חנן ממן יצטרף בדקה התשעים?

במועדון פועלים במרץ להתחזק לפני תום החלון. קובי מויאל הוצע, אך בשלב זה בקבוצה מהבירה לא מעוניינים לצרפו. בכל מקרה, שחקן זר צפוי לחזק את ההתקפה של רוני לוי

תומר לוי
תומר לוי  18.09.19 - 10:11
תחילת כתבה

פתיחת העונה של בית"ר ירושלים הותירה לא מעט אנשים בבירה בהלם. למרות יומרות האליפות, החבורה של רוני לוי אספה רק נקודה אחת מתוך תשע אפשריות במחזורים הראשונים וכעת המטרה הפכה ברורה - איחוי השברים, אלא שהדרך היחידה שנראית באופק היא הבאת חיזוק ושעון החול עומד להסתיים.

במוקד העניינים, השלישייה - לוי, בניון ואוחנה - מעוניינים להביא שחקן שייכנס לנעליו של מיכאל אוחנה הפצוע, כששמו של חנן ממן נראה כאופציה העיקרית, אבל הפועל באר שבע לא מוכנה לשחרר אותו. היום (רביעי) ינסו לקדם בבירה את עסקת הגעתו של הקשר, כשבמקביל, בניון נמצא במירוץ נגד הזמן עד לסגירת החלון (ב-19:00) במטרה למצוא שחקן התקפי זר נוסף. במידה שלא יצליח לעשות זאת, בית"ר עשויה להחתים שחקן זר חופשי בהמשך.

שם נוסף שהוצע לירושלמים הוא הקשר האחורי, קובי מויאל, שכבר שיחק במועדון בעונת 2016/17, אלא שנכון לרגע זה בית"ר סירבה למהלך ולא נראה שתחתים אותו. מאז הקדנציה הקודמת בבית"ר, מויאל הספיק לעבור בניו יורק קוסמוס ובעונה החולפת שיחק בצד האדום של העיר, במדי הפועל קטמון.

בנוסף, ז'אורז'יניו סירב להיות מוקפא עד שיקבל את כל הכסף שמגיע לו. המשמעות היא שהוא עדיין רשום כשחקן זר בקבוצה, מה שלא יאפשר לבית"ר להביא זר נוסף (בשל המגבלה על שישה זרים).