שי אליאס יערוך בכורה, רז שטיין חוזר לסגל

נס ציונה נערכת לבני יהודה. יונתן לוי ואופיר מזרחי בחוץ

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.09.19 - 10:43

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

סקציה נס ציונה חתמה את חלון ההעברות עם השאלתו של שי אליאס מהפועל תל אביב. הקשר התייצב הבוקר (חמישי) לראשונה לאימון הקבוצה לאחר שבמועדון עשו מאמצים רבים להשלמת העסקה בזמן.

העולה החדשה עדיין מעוניינת בחלוץ חופשי זר, כשגם אלי אלבז ודודו ביטון מועמדים לחזק את החלק הקדמי. מאמן הקבוצה עמיר תורג'מן סיכם את חלון ההעברות: "היו לנו חודשיים וחצי לא קלים, היינו צריכים לבנות קבוצה חדשה. התחלנו מההגנה ועברנו להתקפה. בנינו תמהיל לא רע בכלל, רוצים לראות את זה מתחבר. מצאנו חלוץ, גם לפני זה מצאנו אבל דברים נפלו".

נס ציונה מעודדת מתוצאת התיקו נגד הפועל תל אביב, שהייתה הנקודה הראשונה שלה העונה. ביום שבת היא תפגוש את בני יהודה. "התחלנו צעד קטן בשבוע שעבר, אנחנו רוצים להמשיך ולהתקדם. בני יהודה זו קבוצה קשה עם מאמן מצוין ואנחנו צריכים להגיע מוכנים למשחק הזה", הסביר המאמן.

לתורג'מן ישנה התלבטות בנוגע למערך. במשחק האחרון עלה עם שלושה בלמים: "הבאנו שחקנים שיכולים לשחק במספר תפקידים, אנחנו רוצים לשחק במספר שיטות. רוצים להרגיש נוח, היינו מרוצים מהשיטה בשבוע שעבר. הכל פתוח".

יונתן לוי המורחק ייעדר, כמו גם שני הפצועים אופיר מזרחי וסהר לוי. תורג'מן יוכל להשתמש ברז שטיין ששב לכשירות: "צירפנו את דיויד בויסן ושי אליאס שיוסיפו לנו כוח ועומק בסגל. רז שטיין חוזר לעצמו. התחרות מתחילה להיות טובה על ההרכב".