"זה לא משחק אליפות, גם ב"ש ובית"ר יהיו בתמונה"

ולדימיר איביץ' הרגיע את הרוחות לקראת המשחק המסקרן של מכבי ת"א מול מכבי חיפה. דור מיכה הוסיף: "הם יכולים להיות פייבוריטים, זה לא מעניין. סיסמאות זה ללפני המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.09.19 - 17:40

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

במכבי תל אביב עדיין מנסים להיכנס לקצב של העונה שעברה, אבל עד שיצליחו עומדת בפניהם משוכה קשה במיוחד. עם ניצחונות מינימליים על העולות החדשות, שלושה שערים בלבד בתיק הגב והמון נורות אזהרה, הצהובים יארחו ביום שבת (20:30) את מכבי חיפה בבלומפילד. ולדימיר איביץ' התייחס לקרב המסקרן במסיבת העיתונאים.

"אתם מכירים את המשחקים של מכבי ת"א נגד מכבי חיפה יותר ממני", פתח את דבריו איביץ'. "אנחנו מצפים למשחק קשוח וקשה נגד קבוצה טובה עם מאמן טוב. התכוננו בהתאם ונגיע לקחת את כל הנקודות. במשחק האחרון נגדיהם סיימנו בתיקו, אבל זה היה אחד מהמשחקים הטובים שלנו. אנחנו מכבדים אותם ויודעים מי זאת מכבי חיפה. הם התחילו את העונה בצורה נהדרת, אבל זה משחק אחד, כמו כל משחק, ואחריו יהיו עוד הרבה משחקים, זה לא ישפיע על המאבק לאליפות".

מבחינה מקצועית הוסיף איביץ': "הם מסוכנים כקבוצה, יש להם הרבה שחקנים מסוכנים, במיוחד בהתקפה. הם יודעים איך הם רוצים לשחק, וזה לא משנה אם הם משחקים אם ארבעה או חמישה בהגנה. יש להם הרבה שחקנים יצירתיים ומסוכנים".

"יהיו עוד קבוצות שיילחמו על האליפות", המשיך המאמן הצהוב. "ב"ש יודעת מה זה להילחם על אליפות ויש לה מאמן מצויין. בית"ר קבוצה מצויינת עם הרבה שחקנים טובים, אי אפשר לדעת מה יקרה איתם, הם יכולים לנצח כל קבוצה בליגה. הפועל חיפה התחילה את העונה נהדר, הם שינו את השיטה ויש להם מאמן מצוין שיודע להוציא את המיטב מהקבוצה שלו".

כשנשאל אם הוא שמח עם הסגל, ענה: "כן, אני שמח. אלה השחקנים שיילחמו איתנו ואני מאמין בסגל הזה, כולם ראויים להיות חלק ממכבי ת"א. טיבי? אני לא מופתע כי אני מכיר את השחקנים שלי, אני מכיר את האיכות שלהם ויש להם תמיכה מלאה ממני. הם יודעים למה אי מצפה מהם. טננבאום? הוא שמר על המקום שלו. הוא התחיל כשוער שני, אבל בקבוצה שלנו אם אתה מקבל את ההזדמנות ועובד קשה, אתה תמשיך לשחק וזה מגיע לו".

 מיכה הוסיף על דבריי מאמנו: "הסיסמאות טובות לפני המשחק, אבל בפועל, במגרש, זה לא משחק תפקיד. מבחינתי הם יכולים להיות פייבוריטים, זה לא מעניין. זה לא סוד שאנחנו צריכים לשפר את היכולת, אמנם ניצחנו אבל לא ככה אנחנו צריכים להיראות. משחק כזה נגד מכבי חיפה, בבית, יכול לשנות את האווירה".
 
"נקודת התורפה של חיפה? עבדנו עליהם ונמשיך לעבוד. לכל קבוצה יש נקודות תורפה, מי שתדע לנצל את זה טוב יותר, תנצח. זאת ההתחלה של הליגה אז אי אפשר לדעת לאן זה ילך. יש תחושה קצת שונה מהעונות האחרונות, שהפעם זה באמת משחק גדול. בלי קשר, משחק מול חיפה זה תמיד משחק גדול וכיף להיות חלק מההצגה הזאת".