אבוקסיס: "משחק מביש, אחד החלשים שאימנתי"

המאמן התאכזב מהניצחון נגד נס ציונה. "זובאס הציל אותנו"

גיל לוין
גיל לוין  21.09.19 - 21:42
תחילת כתבה

לאחר משחק חלש, נטול יצירתיות, דיוק ולחימה, בני יהודה שרדה הערב (שבת) כדי לזכות בכל שלוש הנקודות, כשניצחה 0:1 את נס ציונה במושבה. למרות שלוש הנקודות, כל מי שצפה בזהובים הערב סבל מהיכולת שהציגה הקבוצה, שלפני זמן לא רב הגיעה לפלייאוף הליגה האירופית. "המשחק היה מביש. אין לי מילים אחרות. אני מתנצל בפני האוהדים שהגיעו. מדובר באחד המשחקים הכי חלשים של הקבוצה מאז שאני מאמן", הצהיר מאמן בני יהודה, יוסי אבוקסיס, לאחר הניצחון.

בעוד שבתחילת המשחק הזהובים נראו טוב, ככל שהדקות נקפו האורחת נחלשה ורק יכולת נהדרת של אמיליוס זובאס בשער הצילה את קבוצתו של אבוקסיס מספיגה אחת לפחות. "כל הכבוד לזובאס, שלקח כדור שכבר ראיתי בשער. בסופו של דבר שמח מהשלוש נקודות, יש משחקים שאתה טוב ולא משיג בהם כלום והיום זה משחק שלא היית טוב אבל יצאת עם כל שלוש הנקודות. כשאני אלך לישון הלילה אני אדע שיש לי עוד נקודות בקופה אז זה ירגיע אותי", הסביר המאמן.

"כלום לא עבד לנו היום, להוציא את הגול של תאמבי וההחמצה של דור ג'אן במחצית הראשונה. באימונים לקראת המשחק נראינו טוב, כדורים פשוטים הפסדנו במשחק פתוח", אמר יוסי אבוקסיס.

בתוך ההופעה החלשה של בני יהודה, אחד המצטיינים היה הבלם דן מורי שהגיע ראשון למספר כדורי מפתח שעשויים היו להפוך למצבי הבקעה בעבור נס ציונה. לאחר ההתמודדות הבלם התייחס להופעה של הקבוצה. "הרגשנו במהלך המשחק שאנחנו לא משחקים טוב, אני לא יודע מה עבר עלינו היום. נתנו 100% על המגרש. ההופעה הזו לא תעבור לסדר היום, ננסה להשתפר ממשחק למשחק ולעשות את המוטל עלינו פעם הבאה", סיכם הבלם.