חזיזה: "הפתיע גם אותי שפתחתי במקום שרי"

קשר מכבי חיפה בסיום. בלבול: "הקבוצה הפסידה, לא שחקן כזה או אחר". חיימוב נפגע בראש ופונה לבית החולים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  21.09.19 - 22:58
תחילת כתבה

מכבי חיפה שוב יצאה מאוכזבת אחרי מפגש עם מכבי תל אביב. האלופה אפילו לא נזקקה לשחק טוב, וניצחה 0:1 את היריבה המושבעת מהכרמל, שקיוותה לספק הצהרת כוונות אחרי פתיחת עונה חיובית, אבל ראתה את רצף המשחקים ללא ניצחון על הצהובים מתארך לו באחד נוסף. מאז 2016, מכבי חיפה לא גברה על מכבי תל אביב בליגה. אם לא די בזה, מכבי חיפה גם תעמוד לדין משמעתי, זאת בעקבות רימון עשן שהודלק ביציע.

עוד לפני ההתמודדות, רבים הופתעו כשמרקו בלבול בחר להציב בהרכב את דולב חזיזה על חשבונו של צ'ארון שרי, אולי השחקן הכי טוב של הירוקים במחזורים הראשונים. אפילו חזיזה עצמו, כך התברר בסיום, מעט הופתע מהמהלך של מאמנו.

"כן, זה הפתיע גם אותי", הודה הקשר הצעיר, אבל מיד הבהיר: "אני מגיע מוכן לכל משחק, לא משנה מה. ניסיתי לעזור לקבוצה לנצח, וחבל שזה לא קרה. למה מכבי היא הכבשה השחורה? אנחנו עושים הכל כדי לנצח, והאוהדים שהגיעו ניסו לעזור לנו ולצערנו זה לא קרה".

בלבול התייחס גם כן להדחתו של שרי מההרכב ואמר: "יש לי סגל מאוד רחב ועמוק. הלכתי הפעם על דולב, ולצערי היום זה לא הצליח. בכל מקרה, מכבי חיפה הפסידה, ולא שחקן כזה או אחר".

על המשחק עצמו אמר מאמן הירוקים: "אני מאוד מאוכזב. לא פתחנו טוב את המשחק, הפסדנו בכל קרבות המגע במרכז, לא היינו מסוכנים. משחק לא טוב שלנו. אין לנו הרבה זמן עד ליום רביעי (חיפה תארח את נתניה), נצטרך להתאושש מנטלית ופיזית אחרי משחק קשה במגרש קשה מול יריבה מאוד חזקה".

חיימוב פונה לבית החולים
המחצית הראשונה של המשחק המרכזי בליגת העל אמנם הסתיימה ביתרון של מכבי ת"א, אבל מה שיזכרו ממנה יותר מכל זה דווקא את הפציעה של גיא חיימוב. שוער מכבי חיפה נפגע בראשו כשעלה לכדור גובה, נותר שרוע על הדשא עם חשש לזעזוע מוח ופונה לבית החולים איכילוב להמשך בדיקות וקבלת טיפול.

זה קרה כבר אחרי 25 דקות של כדורגל, כשחיימוב התרומם לכדור גובה יחד עם אעיד חבשי ונפגע בראשו, מה שנראה היה כמו פגיעה רצינית. המשחק הופסק לכשבע דקות, אבל חיימוב התעקש להמשיך לשחק למרות החשש לזעזוע מוח והצוות הפואי של הירוקים לא התנגדו לכך למרבה ההפתעה. חיימוב נשאר כמעט עד לסיום המחצית בין הקורות, אבל פגיעה נוספת בראשו, הפעם מהברך של ניק בלקמן בשער של הצהובים, חרצה את גורלו והובילה לחילוף המיוחל.

כאמור, מיד לאחר מכן חיימוב פונה לבית החולים איכילוב, אך בקבוצה הבהירו שהוא נמצא בהכרה מלאה, מפוקס ויודע היכן הוא נמצא, ואף הוסיפו שהיה ממשיך לשחק אם לא היה סופג את המכה השנייה לקראת סיום המחצית