חוגג הותקף מילולית על ידי חברי לה פמיליה

בעלי בית"ר ואשתו ספגו קללות בזמן ששהו במסעדה. "נחצה קו"

תומר לוי
תומר לוי  22.09.19 - 00:24
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים אמנם רשמה ניצחון בכורה לעונת 2019/20, אבל מתברר שגם זה לא עזר להרגיע את הרוחות במועדון. לפחות לא בכל מה שקשור ליחסים בין חלק מהאוהדים לבין הבעלים משה חוגג.

אחרי הניצחון בקריית שמונה, חוגג ואשתו התיישבו באחת המסעדות המקומיות, אליה הגיעו גם כמה עשרות אוהדי בית"ר. הם החלו לקלל את הבעלים, שנטש את המקום. יש לציין כי האירוע המכוער הגיע על רקע המתיחות בין הבעלים לארגון "לה פמיליה".

בהודעה רשמית מטעם המועדון נמסר: "הלילה, לאחר ניצחון הקבוצה בקריית שמונה נחצה קו אדום. בזמן שמשה חוגג ישב לאכול יחד עם אשתו, כמה מחברי ארגון לה פמיליה קיללו באופן מכוער ובזוי את בעלי הקבוצה, כשהקללות לאשתו היו בעלות אופי מיני. בנוסף לכך, אחד מחברי הארגון  איים שיגיע לבית הספר של בנם, בן ה-7". עוד נמסר כי בבוקר תוגש תלונה במשטרה נגד אותם אוהדים.

והיה גם משחק, שבו כאמור הירושלמים סוף-סוף אספו שלוש נקודות. "בהכנה, בגביע הטוטו, שיחקנו ביכולת טובה משל היום", הדגיש המאמן רוני לוי והוסיף: "גם נגד באר שבע וגם נגד רעננה היינו יותר טובים מהיום. כשאתה לא מנצח בכדורגל, נוצר לחץ, וכשיש לחץ דברים הולכים קשה. אני מקווה שהמשחק הזה ייתן לנו שקט להמשך. צריך לדעת לשמור על איזון, בין צעירים שיתנו דם חדש לבין מבוגרים שיספקו את הניסיון".

המאמן המשיך ודיבר על השחקנים ששיחקו: "טל בן חיים שיחק איתנו פעם ראשונה ועשה את העבודה, תמיר עדי זה שחקן שנתתי לו הזדמנות. יש לנו בשבוע הבא גמר גביע הטוטו, ונצטרך את כל השחקנים שלנו. לתת צ'אנס לעדי זה אומץ? לא חושב. הוא מראה באימונים שהוא שחקן מוכשר שעובד מאוד קשה, אבל גם הוא צריך להבין שזה משחק ראשון ואני מצפה ממנו להרבה יותר. הוא יכול להגיע להרבה יותר וצריך להישאר עם הרגליים על הקרקע. יש לנו איפה להתקדם, אנחנו מתקדמים למשחק הבא. אני לא אוהב את ההצהרות והדיבורים, אני בעד מעשים. רק כשנעשה כמה תוצאות טובות, נוכל לדבר".