גיבוי מלא לגרינפלד ובן אברהם, כעס על איביץ'

באיגוד השופטים לא אהבו את ההתבטאויות של מאמן מכבי תל אביב נגד השיפוט. ביקורת על שיבוץ ליבוביץ'

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.09.19 - 07:19
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר המשחק בין מכבי תל אביב למכבי חיפה

גורמים באיגוד השופטים הביעו פליאה ותהו מדוע גל ליבוביץ', שחזר רק שלשום בצהריים ממשחק הליגה האירופית בין גנט לסנט אטיין בו היה השופט הרביעי של רועי רינשרייבר, שובץ לשפוט במשחק אתמול (שבת) בין סקציה נס ציונה לבני יהודה. יש לציין כי בתקנון האיגוד אין מניעה לשבץ שופט שחוזר ממשחק בחו"ל יממה לפני המשחק, אלא הדבר נתון לדעת המשבץ. גורמים באיגוד טענו כי לולא מדובר במשבץ חדש, (איתן תבריזי, מ.פ), שהינו חסר ניסיון בתפקיד, ליבוביץ' לא היה משובץ.  

בעניין אחר, באיגוד השופטים גיבו את השריקה של השופט שלומי בן אברהם אתמול לכדור עונשין מ-11 מטרים לזכותה של הפועל כפר סבא במשחק מול מכבי נתניה אחרי עבירה של אלמוג כהן ברחבה. באיגוד ציינו לטובה גם את שופט ה-VAR, אוהד אסולין, שבחר כלל לא לקרוא לשופט לראות את האירוע בטלוויזיה. כמו כן ציינו כי תוספת הזמן הייתה ראויה ולמכבי נתניה אין סיבה לבוא בטענות.

באיגוד לא אהבו את ההתבטאויות של מאמן מכבי תל אביב, ולאדימיר איביץ', כנגד השיפוט. "זו לא פעם ראשונה שאיביץ' בוחר לומר דברים בצורה חסרת רסן כנגד השופטים ועוד דברים שאין בהם שום טעם", אמר בכיר באיגוד. השופט אוראל גרינפלד שניהל את המשחק ברמה גבוהה ייצא בשבוע הבא למשחק שלישי שלו בליגת האלופות, יחד עם הצוות ששפט איתו אתמול כשלא ידוע כרגע באיזה משחק מדובר.