מאזו צפוי לחתום, דוטארי לוועדת משמעת

החלוץ יחזק את נס ציונה. הבלם איחר לאסיפה במושבה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.09.19 - 07:21
תחילת כתבה

אחרי שהשיגה נקודת בכורה בליגת העל, סקציה נס ציונה שבה לסורה עם הפסד 1:0 אמש (שבת) לבני יהודה. הקבוצה של עמיר תורג'מן לא נפלה מהיריבה, הגיעה למצבים, אך לא הצליחה לתרגם אותם לשערים. מלבד ההפסד, במועדון ישנה דאגה רבה מהפציעה של הקשר הגמבי סאקו טורה, שעזב את המגרש עם חשש לקרע בשריר הירך האחורי. המושאל ממכבי חיפה, שהיה המצטיין בשורות נס ציונה עד כה, ייבדק.

עוד לפני המשחק במועדון נאלצו להתמודד עם בעיית משמעת. הבלם פרנסיסקו דוטארי איחר להתאספות באצטדיון המושבה והוצא מההרכב. לאנשי נס ציונה הסביר כי לשחקנים נשלחה הודעה בעברית והוא לא הבין. במועדון ציינו: "כל השחקנים הגיעו בזמן, הוא יכול היה לשאול". הארגנטינאי עשוי לעמוד לוועדת משמעת.

בינתיים, במועדון פועלים על מנת להתחזק ואמש אף נחת בישראל החלוץ מוסא מאזו, שצפוי לחתום עד תום העונה. השחקן כבר סיכם את תנאיו וירוויח כ-70 אלף אירו. על ההתעניינות בו פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. במועדון משוועים לחיזוק בחלק ההתקפי והמטרה היא להכניסו לכושר במהרה בכדי שיוכל לעמוד לרשותו של תורג'מן. בנס ציונה היו שבעי רצון מהיכולת של אמנון טדלה שעשוי לקבל קרדיט רב יותר.